/  
 ДОКУМЕНТІВ 
20298
    КАТЕГОРІЙ 
30
Про проект  Рекламодавцям  Зворотній зв`язок  Контакт 

Про внесення доповнень і змін до Закону Української РСР "Про свободу совісті та релігійні організації" (23.12.93), Детальна інформація

Тема: Про внесення доповнень і змін до Закону Української РСР "Про свободу совісті та релігійні організації" (23.12.93)
Тип документу: Реферат
Предмет: Закони України
Автор: Олексій
Розмір: 0
Скачувань: 792
Скачати "Реферат на тему Про внесення доповнень і змін до Закону Української РСР "Про свободу совісті та релігійні організації" (23.12.93)"
Сторінки 1   2  
у частині п'ятій слова "виконавчого комітету відповідної місцевої Ради народних депутатів" замінити словами "відповідної місцевої державної адміністрації, виконавчого комітету сільської, селищної, міської Рад народних депутатів".

7. У статтях 26, 27, 28 слова "робітниками і службовцями", "робітників і службовців" замінити відповідно словами "працівниками", "працівників".

8. У статті 30:

в абзаці п'ятому частини першої слова "виконавчим комітетам місцевих Рад народних депутатів" замінити словами "державним органам".

9. У назві і тексті Закону слова "Української Радянської Соціалістичної Республіки", "Української РСР", "Українською РСР", "Українській РСР", "Українська РСР" замінити відповідно словами "України", "Україною", "Україні", "Україна".

Президент України Л.КРАВЧУК

м. Київ, 23 грудня 1993 року

N 3795-12

Сторінки 1   2  
Коментарі до даного документу
Додати коментар