Про внесення змін до Закону України "Про запровадження в порядку експерименту єдиного (фіксованого) податку для сільськогосподарських товаровиробників" (20.11.98), Детальна інформація

Про внесення змін до Закону України "Про запровадження в порядку експерименту єдиного (фіксованого) податку для сільськогосподарських товаровиробників" (20.11.98)
Тип документу: Реферат
Сторінок: 2
Предмет: Закони України
Автор: Олексій
Розмір: 5.9
Скачувань: 853
абзац восьмий пункту 4 викласти у такій редакції:

"пункту 2.1 статті 2, підпункту 3.1.3 пункту 3.1 статті 3, статей 7, 8, 9 та 10 Закону України "Про податок на додану вартість" ( 168/97-ВР ) (Відомості Верховної Ради України, 1997 р., N 21, ст. 156, N 51, ст.305; 1998 р., N 10, ст.37, N 18, ст.95, N 33, ст.224) для сільськогосподарських товаровиробників - учасників експерименту щодо запровадження єдиного (фіксованого) податку на території Глобинського району Полтавської області в частині всіх операцій, що є об'єктом оподаткування, крім операцій з продажу продукції власного виробництва такими сільськогосподарськими товаровиробниками. На операції з продажу продукції власного виробництва сільськогосподарськими товаровиробниками - учасниками експерименту щодо запровадження єдиного (фіксованого) податку на території Глобинського району Полтавської області не поширюється дія пункту 7.7 Закону України "Про податок на додану вартість";

доповнити статтю пунктом 5 такого змісту:

"5. Сільськогосподарські товаровиробники - учасники експерименту щодо запровадження єдиного (фіксованого) податку на території Глобинського району Полтавської області щомісяця подають до податкового органу за місцем реєстрації податкові накладні на продаж продукції власного виробництва, бланки яких попередньо взяті на облік у цьому податковому органі. Порядок обліку бланків таких податкових накладних та контролю за їх використанням встановлюється державною податковою адміністрацією в Полтавській області за погодженням з Державною податковою адміністрацією України".

II. Цей Закон набирає чинності з дня його опублікування.

Пункти 1, 2, 3, а також пункт 5 цього Закону в частині внесення змін до абзаців третього - дев'ятого частини четвертої статті 6 набирають чинності з 1 січня 1999 року.

Президент України Л.КУЧМА

м. Київ, 20 листопада 1998 року

N 277-XIV

The online video editor trusted by teams to make professional video in minutes