/  
 ДОКУМЕНТІВ 
20298
    КАТЕГОРІЙ 
30
Про проект  Рекламодавцям  Зворотній зв`язок  Контакт 

Застосування комп’ютера в житті людини, Детальна інформація

Тема: Застосування комп’ютера в житті людини
Тип документу: Реферат
Предмет: Комп`ютерні науки
Автор: фелікс
Розмір: 0
Скачувань: 1797
Скачати "Реферат на тему Застосування комп’ютера в житті людини"
Сторінки 1   2  
Рутинні одно типові

Комунікаційні та професійні операції

Обробка документів

Рутинними є операції з великими обсягом інформації, яка піддається не значній обробці при цьому працівникові не потрібна спеціальна підготовка. До таких операцій належить підготовка різної довідкової інформації, ділової кореспонденції, платіжних відомостей та доручень.

Застосування для цього мікро ЕОМ дозволяє обмежити зростання управлінського персоналу і перейти на без паперову технологію з використанням магнітних носів інформації.

Комунікаційні операції – новий напрям комп’ютерних технологій. Вони можуть використовуватись у житлово-комунальному господарстві тільки у перспективі через ряд технічних причин. Одним із їх різновиду є мовна пошта: телефонні повідомлення накопичує мікро ЕОМ. Основна перевага мовної пошти в тому, що усне телефонне повідомлення набуває статусу юридичного документа. Іншим різновидом комунікаційних операцій є комунікативний зв’язок, який забезпечує не тільки відео і звуковий зв’язок між різними установами, але й перевагу графічної та текстової інформації.

Для вирішення проблеми обробки великого обсягу документів використовується різні текстові та табличні процесори. Мікро ЕОМ забезпечує тиражування, копіювання, відновлення різних документів і ряд інших сервісних послуг.

Одним з цікавих вирішень проблеми документообігу є електронна пошта, яка дозволяє організовувати без паперову пересилку інформації за допомогою мереж мікро ЕОМ. Абонентами мережі міської електронної пошти можуть бути різні підприємства та організації житлово-комунального господарства. В умовах міст з інфраструктурою електронна пошта підвищує ефективність їх роботи.

Для виконання професійних операцій, що вимагають нестандартних рішень, з успіхом можуть застосовані експериментні елементи, які беруть участь у прийманні рішень.

Формалізація професійних знань дозволяє організовувати перенесення їх з предметних галузей діяльності у сферу програмного забезпечення мікро ЕОМ для створення персональних баз даних у різних галузях житлово-комунального господарства.

Використана література:

Мікро ЕОМ та їх використання в житло-комунальному господарстві. В. Я. Коваленко, Л. І. Красиков.

ЭВМ видит мир. Александров В.В.

Сторінки 1   2  
Коментарі до даного документу
Додати коментар