/  
 ДОКУМЕНТІВ 
20298
    КАТЕГОРІЙ 
30
Про проект  Рекламодавцям  Зворотній зв`язок  Контакт 

Лікування методами народної медицини, Детальна інформація

Тема: Лікування методами народної медицини
Тип документу: Реферат
Предмет: Медицина, БЖД
Автор: Лазарович Христина
Розмір: 0
Скачувань: 1173
Скачати "Реферат на тему Лікування методами народної медицини"
Сторінки 1   2   3  
напужений, наврочений, я тебе від-

тинаю і відсилаю, де пси не гавкають,

де півні не доспівують, де громи, громовиці,

блискавки ці, послідній тобі вже час, послідня

тобі вже днина. Гур ти, пек, щезни і пропади від

раби Божої (ім’я) на все її життя.

Цієї води слід три рази пити, обмиватися і також віднести викинути і піти, не оглядаючись. І за третім разом людина повинна ви здоровіти. Другою неприємною хворобою є уроки. Коли людину наврочать і не згасити вогню, то вона може навіть померти.

Тому що є сильна біль у серці, нудота і дуже болить голова. Коли згашуємо вогонь беремо воду і 9 сірників, засвічуємо їх і кидаємо на воду і кажемо:”Ні 9, ні 8, ні 7, ні 6, ні 5, ні 4, ні 3, ні 2, ні 1, щезни пропади, цур тобі, пек тобі, а хто наврочив не навмисне, най йому буде добре, а хто наврочив навмисне, най йому буде зле. Його погані очі най дивляться на гліг колючий, на терен дрімучий, скохи не прохідні”.

Слід сказати, що кожна примова супроводжується молитвами. Перед примовою говориться 3 рази “Отче наш”, і “Богородице Діво”. Примову слід робити з непокритою головою. Якщо це жінка чи дівчина, а має коси, слід їх розплести. І слід пам’ятати про те, що примова тільки помагає тим, хто у неї вірить. Це пов’язано із самонавіюванням. Дуже неприємною хворобою є рожа. Це червоні плями, дуже пекучі, які супроводжуються болями і опухами. Вона прикидається на обличчі і ногах. Спочатку людина запухає, якщо це на обличчі, а потім появляються плями червоні з синюватим відтінком. Рожа може прикинутися від удару, переохолодження, а на обличчі – від ампутованого зуба, від укусу комара, чи інших комах, чи укусу бджоли.

Коли появляється рожа, робимо примову і спалюємо рожу. Для цього беремо червоний кусок будь-якої тканини, сирового полотна і клоччя. Те місце, де є рожа, покриваємо спочатку сировим полотном, зверху кладемо червону тканину.

З клоччя робимо 9 кульок. Беремо одну, засвічуємо, прикладаємо до болячого покритого місця і кажемо, “Рожо, рожо, на тобі червону, дай мені білу”, - і так повторюємо 9 разів. Кожен раз засвічуємо нову кульку. Потім цю тканину і кульки спалюємо геть і попіл розвіваємо. Розвіюючи попіл, кажемо:”Як це попіл щез, пропав з моїх очей, так щоб ця рожа від раби Божого-(Божого) щезла, пропала. Як я не можу більше позбирати цей попіл, так щоб більше ця рожа до мене не вернулася”. До трьох день від рожі не повинно залишитися і сліду.

Від перестуди на обличчі та носі у людей прикидається гостець, особливо на гомілці. Це є дуже великий струп, гнійний, який важко гоїться, а коли вже його людина загоїть, він після себе залишає синю пляму і рубці. Для того, щоб загоїти цей струп, слід його замовити, щоб він дальше не розширювався: з носа не перекинувся на обличчя, бо коли його не замовити, він може покрити все обличчя. Замову робимо так: “Ти струпе поганий, утворений з простуди, я тебе замовляю, більше ніде не пускаю і від раби Божої з того місця, де він є забираю”.

Я кров очищу, тіло відбілю, а струп зніму геть. Коли говоримо замовлення, слід руки тримати на голові тої людини, яка хвора на гостець.

Беремо замовлену воду, лівою стороною руки обмиваємо хворе місце і воду виливаємо на дерево. Якщо дерево згодом почне всихати, то цей струп з тіла людини повинен зникнути.

Після замови (не слід путати примову і замову) приступаємо до лікування у домашніх умовах. Спочатку робимо арнікові компреси, для того щоб висушити струп. Потім шукаємо старий шкіряний постіл, спалюємо його. Той попіл перемішуємо з солодкою сметанкою і змащуємо хворе місце. Дуже добре гостець лікує гусячий жир, кукурудзяні качани, спалені і перемішані з солодкою сметанкою.

У жовтні є таке свято як “Маковея”, якщо у це свято щось шити, то на пальцях чиниться волокно. Це великий гнійний нарив, який пошкоджує кістку. Коли вчасно не зробити примову, можна позбутися пальця. А вже після примови слід приступати до лікування. Примову робимо так: беремо колосся ярого жита, або дикого жита (це жито, що росте у лісі), “сирового” полотна і рога. Ріг повинен бути такий, який щибнула корова. Кладемо все разом на палець і робимо примову, говоримо так: “Ти страшна біль, я тебе заклинаю і геть з пальця забираю. Я з цього полотна не можна пошити сорочку, так щоб більше тебе не було на пальці. Як цей колос не зможе зацвісти, так щоб ти більше не чинилося, як цей ріг не зможе прирости, так щоб більше ти не відновлювалося”. Після примови приступаємо до лікування. Спочатку прививаємо фартуха (середкове сало), щоб нарив став м’який. Можна прививати льону і меду. Льон пом’якшує нарив, а мед проїдає.

Не можна не згадати про такі струпи, як вогонь. Ці струпи кидаються переважно у дітей кругом рота. Коли вони появляються, слід зілляти віск, тобто, щоб усі струпи з тіла перейшли у віск. Віск зливаємо, доки не буде чистий кружечок. А потім робимо мазь. З старого постола та кукурудзяних качанів. Ця мазь робиться на солодкій сметанці. Цією маззю декілька разів змастити обличчя і навіть не залишиться сліду.

Дуже болючим на пальцях є бешиха. Вона переважно нариває тоді, коли попала скалка, і її не витягли. Коли цей нарив літом, то найкраще прививати подорожника чи чистотілу для того, щоб проїло і потік гній, а зимою нема подорожника і чистотілу, то прививаємо алое. Гоїмо бешиху так: варимо насіння льону, дуже густе і прививаємо до пальця. Можна мазати курячим салом або кукурудзяною олією.

Дуже часто зимою, переважно у дітей болять вуха. Іноді біль проходить без ускладнення, а іноді прикидається болячка у вусі. Це є дуже різкий біль з болями у голові. Спочатку болячку замовляємо, а потім лікуємо.

Замовляння робимо так: “Ти, болячко, відступи, з вуха від Раби Божої геть, чинися собакам і котам”. Коли робимо замову, покриваємо вухо сировим полотном. Потім це полотно знімаємо і несемо туди, де три межі сходяться, там закопуємо. Коли будемо закопувати, кажемо: “Як цього полотна не буду тримати більше у руках, так щоб більше ніколи не чинилася болячка, а та, яка є у вусі, щоб проїлася і витекла з вуха”. Після замови прикладаємо до вуха теплої кукурудзяної муки і огріваємо. Можна також огрівати гарячим насінням льону, або гарячим піском. Коли вигріємо і почне текти гній, тоді піпеткою у вухо запускаємо тепле парне молоко. Потім лягаємо, щоб воно витекло разом з гноєм. Так повторюємо декілька разів, поки не буде вертатися саме молоко – без гною.

Переважно у старих людей від удару утворюються рани, які дуже важко гноїти, особливо у зимовий період. Для цього спочатку кладемо компрес арнікової настойки, а потім прививаємо ліновище гадюки. Це ліновище дуже скоро стягує і гоїть рану. Дуже прикрим є те, коли людина зломить ногу, особливо у старшому віці. Кістка у старих людей дуже не хоче зростатися. Щоб швидко зросталися кістки дуже добре діє овече масло і купіль у лелечі. Лелеч – це повзуча рослина подібна до сосни, але набагато менша, десь до 1 м висоти. В наших краях вона росте на полонині Хом’як.

Заготовляють лелеч до Івана Купала. Лелеч настоюють на спирту і роблять ванни на хворі місця. Настоюють лелеч у теплій воді 2, 3 дні. Вона не повинна варитися, а має стояти збоку на кухні. На третій день робимо купіль. Ту воду не виливаємо, а повторюємо купіль по декілька разів. Також робимо купіль з теплого свіжого молока, але ні в якому разі не варити, а підігріти до бажаної температури. Тримати у молоці руку чи ногу. Також добре лікує і омела. З неї добре робити ванни. Омела росте на деревах у вигляді кущика. Їх переносять і насівають птахи.

Неприємним є для людей, коли руки покриті бородавками. Щоб їх позбутися, слід руки мити там, де кури п’ють воду і казати: “Курочки, з’їжте мої бородавки”. Щоб позбутися бородавок, треба піти на швидкій воді, де на річці утворюється піна, слід змастити цією піною бородавки і сказати: “Як цю піну більше не зможу позбирати, так щоб більше у мене не було бородавок”.

Великим клопотом як для дорослих, так і для дітей є розлад кишечника, коли виникає понос. Його відразу слід лікувати. Лікувати понос можна дуже багатьма способами за допомогою народної медицини. Дуже добре, коли є у людини зелений горіх, настояний на горілці і цукрі. Цей горіх повинен бути також обірваний до Івана. Даємо випити 5 грамів цієї настойки. А також варимо чай із звіробою, полину. П’ємо переварену воду з марганцем, але коли це доросла людина, то найкраще випити сто грамів горілки, пів чайної ложки перцю, пів чайної ложки масла, одну чайну ложку меду. Це добре перемішати все разом і випити на голодний шлунок, тоді поносу якби і не було.

Неприємним є і глисти. В домашніх умовах їх виганяють так: варимо полин з частином і п’ємо по одній столовій ложці на день, зілля центурії варимо і п’ємо по одній столовій ложці 3 рази в день.

Старих людей часто болять руки і ноги. Для лікування треба робити купіль з кропиви і після купелі ногу чи руку обмотати вовною. Таку процедуру повторювати по декілька разів. Або на болюче місце прикладати бджоли, але слід пам’ятати, що не всі люди переносять укуси бджіл. Добре лікує біль у суглобах чиста нафта. Для цього спочатку руку чи ногу натираємо овечим маслом, а зверху натираємо нафтою і обв’язуємо руку чи ногу вовняною тканиною. Можна на болючі місця прикладати шкірочку молодого ягняти чи кролика, а також натерти ноги чи руки у тій воді, де варилася картопля в мундирах.

Лікує добре відвар з жита і вівса. У цьому відварі слід купати руку чи ногу. При різних кровотечах дуже лікує чай з деревію, чай з нього, чи настоювання декілька днів на воді. При болях у шлунку дуже добре пити чай з льону чи прополісу або настойку з арніки на домашній горілці. Не можна не згадати і про лишаї та методи їх лікування. Лишай переважно буває у тварин, в області шиї, і з тварин часто набираються люди. Він може бути на руках і обличчі. Лишає є мокрий і сухий. Але який би він не був, найкраще його лікує мед, а осушують його настойкою з арніки.

Так само великого клопоту завдає людям екзема. Вона прикидається на руках від різних хімікатів. Екзему лікуємо так: спалюємо качани кукурудзи і попіл змішуємо з солодкою сметанкою.

Як лікувати хворобу коросту? Її треба лікувати сіркою перемішаною з курячим смальцем.

Але чи не найбільшою бідою є пухлини, як доброякісні так і злоякісні.

Сторінки 1   2   3  
Коментарі до даного документу
Додати коментар