/  
 ДОКУМЕНТІВ 
20298
    КАТЕГОРІЙ 
30
Про проект  Рекламодавцям  Зворотній зв`язок  Контакт 

Про внесення змін до Положення про Державну службу боротьби з економічною злочинністю (31.01.2001), Детальна інформація

Тема: Про внесення змін до Положення про Державну службу боротьби з економічною злочинністю (31.01.2001)
Тип документу: Реферат
Предмет: Закони України
Автор: Олексій
Розмір: 0
Скачувань: 1000
Скачати "Реферат на тему Про внесення змін до Положення про Державну службу боротьби з економічною злочинністю (31.01.2001)"
Сторінки 1   2  
Начальник Департаменту державної служби боротьби з економічною злочинністю МВС призначається на посаду і звільняється з посади Міністром внутрішніх справ.

Начальники бюро Державної служби боротьби з економічною злочинністю головних управлінь МВС в Автономній Республіці Крим, м. Києві та Київській області, управлінь МВС в областях, м. Севастополі та на транспорті призначаються на посаду та звільняються з посади в установленому порядку за погодженням з начальником Департаменту державної служби боротьби з економічною злочинністю МВС";

"9. Департамент державної служби боротьби з економічною злочинністю МВС, бюро Державної служби боротьби з економічною злочинністю головних управлінь МВС в Автономній Республіці Крим, м. Києві та Київській області, управлінь МВС в областях, м. Севастополі та на транспорті мають печатку із зображенням Державного Герба України і своїм найменуванням".

Сторінки 1   2  
Коментарі до даного документу
Додати коментар