/  
 ДОКУМЕНТІВ 
20298
    КАТЕГОРІЙ 
30
Про проект  Рекламодавцям  Зворотній зв`язок  Контакт 

Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 5 жовтня 1998 р. N 1597 (14.02.2001), Детальна інформація

Тема: Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 5 жовтня 1998 р. N 1597 (14.02.2001)
Тип документу: Реферат
Предмет: Закони України
Автор: Олексій
Розмір: 0
Скачувань: 660
Скачати "Реферат на тему Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 5 жовтня 1998 р. N 1597 (14.02.2001)"
Сторінки 1   2  
"Позичальник, який на дату укладення кредитної угоди має трьох і більше неповнолітніх дітей, звільняється від сплати відсотків за користування кредитом".

B*

J

L

N

\x3700$\x2438\x4800$\x6467\x140Cu\x1C00 4. Пункт 11 доповнити абзацом такого змісту:

"довідку органу місцевого самоврядування про наявність (відсутність) земельної ділянки (паю), її розмір".

5. Пункт 14 доповнити абзацом такого змісту:

"договором застави іншого майна та майнових прав".

6. Пункт 21 доповнити абзацами такого змісту:

"За еквівалент розрахунків при визначенні обсягу коштів або сільськогосподарської продукції, що підлягають сплаті в рахунок погашення кредиту та відсотків за користування ним, береться 1 кг живої маси великої рогатої худоби за орієнтовними цінами на час укладення кредитної угоди з уточненням у подальшому на час видачі та погашення кожної частини кредиту.

Рівень орієнтовних цін на сільськогосподарську продукцію визначається фондами згідно з ціновою інформацією Ради міністрів Автономної Республіки Крим та облдержадміністрацій на час укладення кредитних угод".

7. Пункт 22 доповнити абзацом такого змісту:

"Забудовник може щороку вносити плату за користування кредитом починаючи з першого року його одержання, якщо це обумовлено кредитною угодою".

8. Пункт 34 викласти у такій редакції:

"34. Кошти, передбачені на кредитування індивідуального житлового будівництва на селі, а також кошти, які надходять від погашення кредитів, наданих позичальникам за рахунок державного бюджету, та сплати відсотків за користування цими кредитами Державним казначейством у процесі виконання державного бюджету, перераховуються за розподілом головного розпорядника бюджетних коштів на реєстраційні рахунки, відкриті фондам у територіальних органах Державного казначейства як одержувачам коштів державного бюджету. Розподіл річних обсягів коштів державного бюджету між регіонами головний розпорядник погоджує з Міжвідомчою координаційною комісією з питань підтримки індивідуального житлового будівництва на селі. Кошти з інших джерел фінансування перераховуються безпосередньо на рахунки фондів у встановленому порядку".

9. Доповнити Правила пунктами 37 і 38 такого змісту:

"37. Кошти, які надходять від погашення кредитів, наданих позичальникам за рахунок державного бюджету та сплати відсотків за користування ними, зараховуються на відповідні реєстраційні рахунки, відкриті в територіальних органах Державного казначейства, з подальшим спрямуванням на кредитування індивідуального житлового будівництва на селі.

38. Витрати фондів для надання фінансової підтримки індивідуальним забудовникам та за іншими напрямами діяльності, передбаченими пунктом 7 Положення про порядок формування і використання коштів фондів підтримки індивідуального житлового будівництва на селі, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 3 серпня 1998 р. N 1211 ( 1211-98-п ), фінансуються відповідно до затверджених облдержадміністраціями кошторисів за рахунок коштів, одержаних фондами від проведення кредитування індивідуальних сільських забудовників, та за рахунок інших джерел фінансування, крім асигнувань коштів по державному бюджету".

Сторінки 1   2  
Коментарі до даного документу
Додати коментар