/  
 ДОКУМЕНТІВ 
20298
    КАТЕГОРІЙ 
30
Про проект  Рекламодавцям  Зворотній зв`язок  Контакт 

Про затвердження Порядку виплати середньомісячного заробітку після закінчення строку повноважень колишнім Голові Антимонопольного комітету, його заступникам та державним уповноваженим Комітету на пері, Детальна інформація

Тема: Про затвердження Порядку виплати середньомісячного заробітку після закінчення строку повноважень колишнім Голові Антимонопольного комітету, його заступникам та державним уповноваженим Комітету на пері
Тип документу: Реферат
Предмет: Закони України
Автор: Олексій
Розмір: 0
Скачувань: 625
Скачати "Реферат на тему Про затвердження Порядку виплати середньомісячного заробітку після закінчення строку повноважень колишнім Голові Антимонопольного комітету, його заступникам та державним уповноваженим Комітету на пері"
Сторінки 1   2  
p

\x3700$\x2438\x4800$\x6467\x6569e\x1900 1. Виплата середньомісячного заробітку на період працевлаштування, але не більш як один рік, колишнім Голові Антимонопольного комітету, його заступникам та державним уповноваженим Комітету (далі - колишні керівні працівники), які звільнені із займаних посад після закінчення строку їх повноважень, здійснюється за умови відпрацювання ними повністю строку, на який вони були призначені.

2. Середньомісячний заробіток виплачується за умови непрацевлаштування колишнього керівного працівника, що підтверджується відсутністю в трудовій книжці запису про нове місце роботи і копією сторінки трудової книжки з останнім записом про звільнення з роботи в Антимонопольному комітеті, завіреною відділом кадрів Комітету, та довідкою про ліквідацію підприємства, установи, організації (у разі ліквідації), де працювала зазначена особа.

3. Якщо колишній керівний працівник звернувся за отриманням середньомісячного заробітку після працевлаштування або після того, як йому призначена пенсія, виплата здійснюється лише за період, що минув до дня працевлаштування чи призначення пенсії.

4. Середньомісячний заробіток колишнього керівного працівника обчислюється в порядку, визначеному для обчислення середньої заробітної плати відповідно до законодавства.

5. Середньомісячний заробіток за минулий місяць виплачується в строки, встановлені для виплати заробітної плати працівникам Антимонопольного комітету.

6. Середньомісячний заробіток, що виплачується колишнім керівним працівникам на період працевлаштування, оподатковується відповідно до законодавства.

Сторінки 1   2  
Коментарі до даного документу
Додати коментар