/  
 ДОКУМЕНТІВ 
20298
    КАТЕГОРІЙ 
30
Про проект  Рекламодавцям  Зворотній зв`язок  Контакт 

Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 9 грудня 1999 р. N 2244 (23.04.2001), Детальна інформація

Тема: Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 9 грудня 1999 р. N 2244 (23.04.2001)
Тип документу: Реферат
Предмет: Закони України
Автор: Олексій
Розмір: 0
Скачувань: 554
Скачати "Реферат на тему Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 9 грудня 1999 р. N 2244 (23.04.2001)"
Сторінки 1   2  
2. У Порядку формування основних показників державного оборонного замовлення, розміщення та коригування обсягів поставок (закупівлі) продукції, виконання робіт, надання послуг за оборонним замовленням, внесення змін до укладених державних контрактів, а також порядку контролю за виконанням оборонного замовлення, затвердженому зазначеною постановою:

а) пункти 3, 8 і 12 викласти в такій редакції:

 

\x00BA

B*

\x3700$\x2438\x4800$\x6467\x05E5\x0087\x1300 "3. Закупівля продовольства, речового та медичного майна за оборонним замовленням здійснюється у вітчизняних виробників, а для виготовлення товарів військового призначення використовуються комплектуючі вироби, напівфабрикати, матеріали і сировина вітчизняного походження, крім випадків, коли вони не виробляються підприємствами, установами та організаціями України";

"8. Державні замовники на основі доведених Мінфіном до них як головних розпорядників бюджетних коштів граничних обсягів видатків проекту державного бюджету на наступний рік уточнюють обсяги коштів для фінансування оборонного замовлення і подають Мінфіну та Мінекономіки одночасно з пропозиціями щодо обсягів видатків державного бюджету, необхідних для фінансування їх діяльності на наступний рік, пропозиції щодо проекту основних показників оборонного замовлення з відповідними розрахунками та обгрунтуваннями.

На підставі аналізу пропозицій державних замовників як головних розпорядників бюджетних коштів щодо обсягів видатків державного бюджету, необхідних для фінансування їх діяльності на наступний рік, Мінфін готує і подає на узгодження Державній комісії з питань оборонно-промислового комплексу прогнозовані обсяги коштів за напрямами оборонного замовлення на проведення науково-дослідних та дослідно-конструкторських робіт із створення, модернізації озброєння і військової техніки, їх поставку (закупівлю), підготовку виробництва, розроблення, виготовлення техніки і технологій подвійного призначення для кожного державного замовника окремо.

Після складення проекту державного бюджету Мінфін доводить до державних замовників, Державної комісії з питань оборонно-промислового комплексу та Мінекономіки прогнозовані обсяги коштів державного бюджету на фінансування оборонного замовлення згідно з бюджетною класифікацією";

"12. Державні замовники після набрання чинності Законом України про Державний бюджет України на відповідний рік уточнюють, виходячи із затверджених бюджетних призначень кошториси видатків і раніше подані пропозиції щодо проекту основних показників оборонного замовлення за його напрямами, узгоджують з Державною комісією з питань оборонно-промислового комплексу показники оборонного замовлення на проведення науково-дослідних та дослідно-конструкторських робіт із створення, модернізації озброєння і військової техніки, їх поставку (закупівлю), підготовку виробництва, розроблення, виготовлення техніки і технологій подвійного призначення та у місячний термін подають Мінекономіки остаточні пропозиції";

б) пункт 19 після слів "державні замовники" доповнити словами "Державна комісія з питань оборонно-промислового комплексу";

в) пункт 23 після слів "Кабінетові Міністрів України" доповнити словами "Державній комісії з питань оборонно-промислового комплексу".

3. В абзаці другому пункту 29 Порядку проведення конкурсів (тендерів) з вибору виконавців державного оборонного замовлення, затвердженого зазначеною постановою, слово "три" замінити словом "дві".

Сторінки 1   2  
Коментарі до даного документу
Додати коментар