/  
 ДОКУМЕНТІВ 
20298
    КАТЕГОРІЙ 
30
Про проект  Рекламодавцям  Зворотній зв`язок  Контакт 

Про виділення коштів на проведення робіт із запобігання надзвичайним ситуаціям на гірничо-хімічних підприємствах Львівської області (16.05.2001), Детальна інформація

Тема: Про виділення коштів на проведення робіт із запобігання надзвичайним ситуаціям на гірничо-хімічних підприємствах Львівської області (16.05.2001)
Тип документу: Реферат
Предмет: Закони України
Автор: Олексій
Розмір: 0
Скачувань: 999
Скачати "Реферат на тему Про виділення коштів на проведення робіт із запобігання надзвичайним ситуаціям на гірничо-хімічних підприємствах Львівської області (16.05.2001)"
Сторінки 1  
0496 Про виділення коштів на проведення робіт із запобігання надзвичайним ситуаціям на гірничо-хімічних підприємствах Львівської області (16.05.2001)

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

П О С Т А Н О В А

від 16 травня 2001 р. N 496

Київ

Про виділення коштів на проведення робіт

із запобігання надзвичайним ситуаціям

на гірничо-хімічних підприємствах

Львівської області

Кабінет Міністрів України п о с т а н о в л я є:\

A

х робіт з ліквідації наслідків діяльності гірничо-хімічних підприємств, у тому числі Яворівському державному гірничо-хімічному підприємству "Сірка" - 600 тис. гривень та Роздільському державному гірничо-хімічному підприємству "Сірка" - 900 тис. гривень.

Міністерству фінансів профінансувати зазначені витрати за рахунок резервного фонду Кабінету Міністрів України.

2. Львівській обласній державній адміністрації подати до кінця поточного року звіт Міністерству фінансів та Міністерству економіки про використання коштів, виділених згідно з цією постановою.

Прем'єр-міністр України В.ЮЩЕНКО

Інд. 21

Сторінки 1  
Коментарі до даного документу
Додати коментар