Про затвердження Порядку відшкодування матеріальних збитків особам, які постраждали внаслідок введення карантинного режиму для тварин або у зв'язку з проведенням робіт, Детальна інформація

Про затвердження Порядку відшкодування матеріальних збитків особам, які постраждали внаслідок введення карантинного режиму для тварин або у зв'язку з проведенням робіт
Тип документу: Реферат
Сторінок: 2
Предмет: Закони України
Автор: Олексій
Розмір: 5.4
Скачувань: 751
(

\x02DC

\x1C00 на спеціальні рахунки територіальних органів Державного казначейства.

У разі коли зазначене майно застраховане, відшкодування матеріальних збитків здійснюється за рахунок страхових організацій у порядку, встановленому законодавством про страхування.

3. Розмір завданих потерпілій особі матеріальних збитків затверджує місцева держадміністрація на підставі поданої заяви або клопотання.

У заяві зазначаються такі відомості про заявника: прізвище, ім'я та по батькові, паспортні дані (серія і номер, ким і коли виданий), місце проживання, перелік та розмір вартості майна, що підлягає відшкодуванню, у клопотанні юридичної особи - найменування, місцезнаходження, банківські реквізити, організаційно-правова форма, ідентифікаційний код, перелік та вартість майна, що підлягає відшкодуванню.

Заява (клопотання) для попереднього розгляду та визначення розміру завданої шкоди подається до відповідної Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії (далі - Комісія) за місцем введення карантинного режиму.

Комісія у тридцятиденний термін від дати отримання заяви розглядає і уточнює розмір завданої потерпілій особі шкоди і складає висновок про розмір завданої шкоди та її відшкодування або про відмову у відшкодуванні завданих збитків.

Зазначений висновок разом із заявою Комісія (а при відмові - потерпіла особа) надсилає відповідній місцевій держадміністрації.

Місцева держадміністрація у місячний термін розглядає подані документи і складає свій висновок.

У висновку зазначається прізвище, ім'я та по батькові, місце проживання (знаходження), розмір збитків, що підлягають відшкодуванню.

Висновок місцевої держадміністрації оформляється у трьох примірниках, перший з яких надсилається потерпілій особі, другий - територіальному органу Державного казначейства, третій зберігається у місцевій держадміністрації.

Після оформлення робиться запис у книзі обліку висновків відшкодування матеріальних збитків особам, які постраждали внаслідок введення карантинного режиму для тварин або у зв'язку з проведенням робіт, спрямованих на ліквідацію та профілактику карантинних хвороб тварин, форма якої встановлюється Мінагрополітики.

Бланк висновку є документом суворої звітності, форма якого, затверджується Мінагрополітики.

4. Рішення про відмову у відшкодуванні зазначених збитків, а також залишення понад місяць заяви (клопотання) потерпілої особи без розгляду може бути оскаржено відповідно до законодавства.

The online video editor trusted by teams to make professional video in minutes