Про затвердження Порядку заміни бланків раніше виданих ліцензій на бланки ліцензій єдиного зразка (26.09.2001), Детальна інформація

Про затвердження Порядку заміни бланків раніше виданих ліцензій на бланки ліцензій єдиного зразка (26.09.2001)
Тип документу: Реферат
Сторінок: 2
Предмет: Закони України
Автор: Олексій
Розмір: 0
Скачувань: 655
\x00B8

\x00BA

\x3700$\x2438\x4800$\x6467\x4B07c\x1C00 дата прийняття та номер рішення про видачу ліцензії;

термін дії ліцензії.

До заяви додаються ліцензія та засвідчені в установленому порядку копії документів, які підтверджують право власності або оренди приміщення за місцем провадження діяльності, зазначеної в ліцензії.

Органу ліцензування забороняється вимагати від ліцензіата інші документи, не передбачені цим Порядком.

Заява про заміну бланка раніше виданої ліцензії та документи, що додаються до неї, приймаються за описом, копія якого видається ліцензіату з відміткою про дату прийняття заяви з документами органом ліцензування і за підписом відповідальної особи.

Орган ліцензування фіксує дату надходження заяви з документами у журналі обліку заяв та виданих ліцензій.

4. Орган ліцензування звіряє відомості, зазначені у заяві, з даними ліцензії. У разі підтвердження цих відомостей орган ліцензування протягом п'яти робочих днів від дати надходження заяви та документів видає ліцензіату ліцензію єдиного зразка з внесенням відповідних змін до ліцензійного реєстру не пізніше наступного робочого дня після проведення заміни.

5. У разі коли у ліцензії зазначено адреси філій, інших відокремлених підрозділів, разом з ліцензією єдиного зразка видаються ліцензіату засвідчені копії ліцензій єдиного зразка на кожну філію, інший відокремлений підрозділ згідно з ліцензією, бланк якої підлягає заміні відповідно до заяви ліцензіата.

6. Заміна бланків раніше виданих ліцензій на бланки ліцензій єдиного зразка та видача копій здійснюється органом ліцензування безоплатно.

7. Ліцензія єдиного зразка діє до закінчення терміну, встановленого ліцензією, бланк якої підлягав заміні.

8. Ліцензія, бланк якої підлягав заміні, повертається ліцензіату з відміткою на лицьовому боці про її заміну.

9. Підставою для відмови у заміні бланків раніше виданих ліцензій на бланки ліцензій єдиного зразка є виявлення невідповідності даних в ліцензії і у заяві, поданої ліцензіатом.

The online video editor trusted by teams to make professional video in minutes