/  
 ДОКУМЕНТІВ 
20298
    КАТЕГОРІЙ 
30
Про проект  Рекламодавцям  Зворотній зв`язок  Контакт 

Атестаційна справа, Детальна інформація

Тема: Атестаційна справа
Тип документу: Реферат
Предмет: Медицина, БЖД
Автор: Олексій
Розмір: 0
Скачувань: 1818
Скачати "Реферат на тему Атестаційна справа"
Сторінки 1   2   3  
з) виписую і одержую медикаменти у старшої медсестри відділу, роздаю їх хворим згідно з листками призначення;

і) залучаю хворих до культтерапії (шашки, шахмати, доміно, читання газет, книг), а також до трудотерапії (догляд за квітами і т.п.);

к) особливу увагу приділяю при огляді хворих на наявність гострих, ріжучих предметів, а також шнурків, поясів і т.п. для попередження суіцидальних випадків;

л) за вказівкою лікаря виписую хворих, веду відповідні записи в стаціонарному журналі та формі №7.

Володію методикою підшкірних, внутрім'язевих, та внутрівенних ін'єкцій, підшкірних та внутрівенних вливань. Вимірюю кров'яний тиск, ставлю банки, компреси, гірчичники, проводжу катетеризацію м'яким катетером, годую хворих через зонд (при погіршенні психічного стану).

Надавала невідкладну допомогу при епілептичному припадку, нейролептичних синдромах, алкогольному делірії, гострих психозах.

Після виконання ін'єкцій та вливань, а також забору матеріалу на дослідження дотримуюсь ГОСТу, а в роботі керуюсь наказом №288, №408, №410, іншими діючими наказами.

Свій теоретичний рівень підвищую шляхом відвідування загальнолікарняних конференцій - 18, а також на курсах по підвищенню кваліфікації.

Всі нововведення використовую у своїй роботі.

Приділяю увагу санітарно-просвітній роботі. За три роки мною проведено 105 бесід, згідно тематики, яка закріплена за мною; "Профілактика серцево-судинних захворювань", "Вплив алкоголю на внутрішні органи".

По можливості приймаю участь у міроприємствах, які проводяться у відділі та лікарні.

У 1997 році мені присвоєна друга атестаційна категорія медичної сестри стаціонару.

20.04.2000 року. м/с Романів С.П.

ВИРОБНИЧА ХАРАКТЕРИСТИКА

На медичну сестру психосоматичного

відділу РОМАНІВ СВІТЛАНУ ПЕТРІВНУ,

українку, освіта середня спеціальна.

РОМАНІВ СВІТЛАНА ПЕТРІВНА закінчила Коломийське медичне училище в 1992 році.

3 серпня місяця 1992 року по даний час працює палатною медичною сестрою психосоматичного відділення Коломийської центральної районної лікарні.

За час роботи у відділі показала себе дисциплінованою, грамотною, добросовісно виконує свої обов'язки. Здібна, чуйна і сердечна до хворих, володіє особливим підходом до психічно хворих людей. Користується повагою серед хворих і колег по роботі. Отримувала і отримує подяки від хворих . Приймає активну участь в житті відділу та лікарні. Брала участь у концерті присвяченому дню народження Т.Г.Шевченка.

Свої знання увесь час поповнювала свіжими знаннями згідно специфіки роботи відділення не шкодуючи свого вільного часу. За час роботи у відділенні виконує внутрівенні, внутрім'язеві, підшкірні ін'єкції, робила забори крові на РВ, СНІД, біохімічні аналізи. Має навики надання медичної допомоги при термінових станах у психосоматичному відділі гострих психозах, епілептичному статусі, епілептичному припадку, алкогольному делірії.

Приймає активну участь у проведенні сестринських конференцій у відділенні та загальнолікарняних конференціях, які проводяться по лінії ради сестер. На даний час являється профгрупоргом відділення.

Атестована в 1997 році, присвоєно другу кваліфікаційну категорію.

Характеристику схвалено трудовим колективом психоматичного відділення і рекомендовано направити в атестаційну комісію.

Головний лікар ЦРЛ І.Токар

Зав.відділом Б.Луговий

АНАЛІЗ РОБОТИ

палатної медсестри, психосоматичного відділу

Коломийської ЦРЛ 1997-2000 рр.

РОМАНІВ СВІТЛАНИ ПЕТРІВНИ

Сторінки 1   2   3  
Коментарі до даного документу
Додати коментар