/  
 ДОКУМЕНТІВ 
20298
    КАТЕГОРІЙ 
30
Про проект  Рекламодавцям  Зворотній зв`язок  Контакт 

Електронна. принципи організації електронної пошти (email)), Детальна інформація

Тема: Електронна. принципи організації електронної пошти (email))
Тип документу: Реферат
Предмет: Комп`ютерні науки
Автор: Олексій
Розмір: 0
Скачувань: 1672
Скачати "Реферат на тему Електронна. принципи організації електронної пошти (email))"
Сторінки 1   2   3  
Електронна пошта між Інтернет та іншими мережами

Якщо Ви маєте вихід в Інтернет, то можете надсилати електронну пошту не тільки по адресам Інтернет. Багато мереж у світі надає своїм користувачам можливість надсилати свої повідомлення. Ці системи, як правило, працюють з протоколами, які відрізняються від TCP/IP Тому кожне повідомлення коли переходить із однієї системи до іншої, проходить через шлюз, де здійснюється перевід даних у формат, який ця система використовує.

3. Що ж таке сучасний пакет E-mail?

Сучасний пакет E-mail має добре організований інтерфейс користувача, який не потребує багато часу і сили для засвоєння, та забезпечує такі функції:

підписи;

адресні книги;

додатки;

поштові скриньки для листів, які входять і виходять;

фільтрацію/маршрутизацію;

універсальну поштову скриньку.

Розглянемо більш докладно кожну з цих функцій.

Підписи

Функція підписа надає можливість автоматично додавати файл або тектову мітку до кожного повідомлення, яке виходить. Краще, коли їх декілька. Тоді ділові листи можна підписувати одним способом, а приватні - іншим. Наприклад, у гумористичному стилі.

Адресні книжки

За допомогою адресних книг можна зберігати як індивідуальні адреси Інтернет, так і групові, тобто цілі списки розсилки. Деякі пакети автоматично додають до адресної книги email адресу повідомлення, яке надходить.

Додатки

Хоча кінцевий користувач може сприймати додатки як окремі файли, насправді (наприклад, це відноситься до додатків поштових повідомлень Інтернет) вони оформлюються як частина поштового повідомлення. Самим популярним форматом додатку є формат MIME (Multipurpose Internet Mail Extension). Він перетворює двоїчний файл у текст, відмічає маркерами його початок і кінець. Маркер початку включає ім'я файлу і тип додатку (аудіо, код додатку, код програми, текст тощо). По одержанню повідомлення, поштовий пакет знов перетворює текст у двоїчний файл. При цьому зберігаються ім'я (існує можливість змінити його), відображує ім'я і розмір файлу, піктограму (вона відповідна до його типу).

Використовуються також ще два формати додатків, які аналогічні MIME. Формат BinHex популярний у середовищі Macintosh, але слабо підтрмимується Windows та Unix. Багато поштових пакетів сумісні з форматами

uuencode/uudecode

які розповсюджені у середовищі Unix.

Поштові скриньки

Вважа¤ться, що головне в електронній пошті - це поштові скриньки для листів які приходять і відправляються. Але сьогодні вже замало однієї поштової скриньки. Потрібно мати можливість легко створювати декілька поштових скриньок або папок, як вони називають у більшості поштових пакетів. Сучасні пакети мають змогу створювати декілька папок, які розташовані одна в одній.

Фільтрація/маршрутизація

Завдяки засобам фільтрації або маршрутизації можна задавати правила, за якими програма повинна обробляти повідомлення, які надходять. Наприклад, повідомлення від керівників можна складати в окрему папку. Деякі пакети дозволяють автоматичну відправку повідомлень і при відсутності користувача. Наприклад, повідомлення типу: "Я У ВІДПУСТЦІ до 23 липня". Діапазон дій, які виконуються, залежить від кожного окремого пакету.

Універсальна почтова скринька

Вона дозволяє збирати в одному місці пошту не тільки з Інтернет, а й з інших джерел.

Крім тих, які були перелічені вище, деякі E-mail пакети дозволяють:

перевіряти орфографію;

робити декілька підписів під повідомленням, яке ви збираєтесь надсилати за адресою;

шифрувати повідомлення;

Сторінки 1   2   3  
Коментарі до даного документу
Додати коментар