/  
 ДОКУМЕНТІВ 
20298
    КАТЕГОРІЙ 
30
Про проект  Рекламодавцям  Зворотній зв`язок  Контакт 

Програми-архіватори winarj, Детальна інформація

Тема: Програми-архіватори winarj
Тип документу: Реферат
Предмет: Комп`ютерні науки
Автор: Олексій
Розмір: 0
Скачувань: 951
Скачати "Реферат на тему Програми-архіватори winarj"
Сторінки 1   2   3  
Recurse subdirectories Архівація файлів із заданого каталогу і всіх його підкаталогів. В архіві зберігається інформація про шлях до файлів, і при витягу їх можна виводити не в один каталог, а у відповідні підкаталоги.

Self-extract (sfx)archive архів, Що Саморозпаковується. Архівний файл має розширення .exe .чи com, і після його запуску відбувається автоматичний витяг файлів з архіву.

Test integrity Перевірка цілісності архіву, тобто перевірка CRC файлів архіву.

Update files Додавання в архів нових файлів.

3. Архіватор ARJ

Працює з командного рядка. Виконує усі функції по обслуговуванню архівів.arj , у т.ч. підтримку багатотомних архівів.

Одержати довідку по ключах архіватора arj за допомогою команд:

arj(звичайна довідка)

arj /?(докладна довідка)

Arj має дуже велике число ключів. Можна автоматизувати багато дій -- створення резервної копії диска, архівування починаючи з якоїсь дати, додавання до імені архіву поточної дати (arh970821.arj), архівування файла з конкретного місця, кілька рівнів стиску і так далі. У версії 2.55 можлива робота з довгими іменами.

Переваги: дуже велике колличество ключів, що дає можливість автоматизувати велике число функцій. Захист архіву від ушкоджень.

Недоліки: відсутність діалогового режиму, якесь незручності роботи при наявності якогось ключа в перемінної оточення (ARJ_SW) і рядку запуску -- взаємне знищення.

ARJZ

ARJZ (з волі автора програми вимовляється як "арж-зет") - це архіватор, заснований на відомій програмі ARJ Роберта Юнга. На відміну від таких сучасних засобів архівирования, як RAR і UC2, ARJZ використовує формат файлів, командний рядок і опції, сумісні з однієї із самих популярних програм стиску даних, а це має свої переваги. Зокрема:

1) Практично все програмне забезпечення, розраховане на виклик ARJ, буде працювати так само і з програмою ARJZ без усякої модифікації. Наприклад, не треба буде переписувати ні ARCVIEW, ні NC 4.0, ні DN, ні тех.BAT файлів, що ви могли створити за час користування ARJ'ем.

2) Для того, щоб використовувати можливості ARJZ'а при роботі з вашими старими архівами, вам зовсім не потрібно переархівировать їх заново.

3) Ви так само майже рятуєтеся від необхідності вивчати новий архіватор. Знаючи, як запускається ARJ, ви знаєте, як запускається ARJZ.

Однак, варто мати на увазі, що:

1) ARJZ дозволяє стискати файли, використовуючи більш могутні методи, чим оригінальна програма. У цьому випадку ARJ НЕ ЗМОЖЕ ПРОВОДИТИ ОБРОБКУ ОТРИМАНИХ АРХІВІВ, ЗВ'ЯЗАНУ З РОЗПАКУВАННЯМ, тобто деархівирование, тестування і т.д. У будь-якому випадку ви збережете можливість обновляти і зливати архіви, чи перейменовувати видаляти файли в них, а так само одержувати список файлів в архівах.

2) ARJZ/UNARJZ з одного боку, підтримують не всі команди й опції ARJ'а, а з іншого боку - уводять нові і це може створювати проблеми при роботі. У дійсності такі проблеми зустрічаються надзвичайно рідко і легко розв'язні.

Переваги і недоліки

До переваг ARJZ можна віднести:

1) Версії під DOS (реальний/розширений режими), OS/2 і NT. У програму для розширеного режиму DOS убудований розширник, тому вона працює на комп'ютерах 386+ без якого-небудь додаткового програмного забезпечення.

2) Високу швидкість стиску: ARJZ стискає файли з тією же якістю, що і ARJ приблизно в півтора разу швидше останнього (крім версії, що працює в реальному режимі).

3) Високий ступінь стиску (у цьому випадку отримані архіви не будуть розпаковуватися АRJ'ем). По цьому параметрі ARJZ знаходиться на рівні RAR/UC2 (у цьому ви можете переконається самі - you see too ;-).

4) Так називаний "напівекранний інтерфейс". ARJZ може під час роботи виводити на екран віконце з двома індикаторами процесу, ім'ям архіву й ім'ям пакуємого файлу - це чудова особливість призначена спеціально для таких програм, як ARC- чи ARJVIEW, SHEZ, ARJMENU, NC 4.0+, DN і ін.

5) Тут, звичайно не місце для опису переваг UNаRJZ'а, але проте... Висока швидкість розпакування. Навіть на XT UNARJZ працює в середньому в 1.5-2 рази швидше, ніж ARJ, а при використанні спеціальної опції (див. UNARJZ.DOC) різниця зростає ще в два рази.

Важливо відзначити, що процедури деархіватора оптимізовані окремо під процесори 286, 386, 486 і Pentium.

ARJZ написаний таким чином, що його можна використовувати і як окремий архіватор і як надбудову над ARJ'ем: якщо він не може розпізнати чи команд опцій командного рядка, то запускає оригінальну програму. Це, фактично, означає, що, використовуючи ARJZ, ви, проте, не втрачаєте ні однієї опції ARJ'а.

Недоліки ARJZ:

Сторінки 1   2   3  
Коментарі до даного документу
Додати коментар