Знайомство з програмою Internet News, Детальна інформація

Знайомство з програмою Internet News
Тип документу: Реферат
Сторінок: 3
Предмет: Комп`ютерні науки
Автор: Олексій
Розмір: 0
Скачувань: 1171
Повний список груп новин регулярно публікується в спеціальній групі news.groups.

Пакет Internet Explorer забезпечує підтримку роботи з мережевими новинами за допомогою програми Internet News. Розглянемо на прикладі цієї програми, як підписатися на групу новин.

Виберіть команду головного меню Новости->Группы новостей (News ->Newsgroups). Програма Internet News спробує встановити зв'язок з вузлом Iнтернета і з'явиться діалог Подключение к...(Сonnect to).

Переконайтеся, що поля вводу Пользователь(User) і Пароль(Password) заповнені вірно, і клацніть на кнопці ОК, щоб розпочати процес з'єднання з вузлом вашого провайдера Iнтернета.

Після того, як зв'язок встановлено, починається процес передачі назв груп новин на комп'ютер користувача.

Уведіть в поле вводу, що міститься вгорі вікна діалогу Группы новостей(Newsgroups), слово для окреслення теми, наприклад, слово test. В нижньому списку залишаться групи новин, в назві яких зустрічається це слово.

Клацніть мишею на назві групи, яка зацікавила вас, а потім клацніть на Подписка(Subscribe).

\x0300\x0324\x260A\x0B00\x0246\x1100\xC584\x1202\x6864\x0101\x6000\xC584\x6102\x0324\x1400а назва групи новин буде позначена певним символом, а це означає, що користувач підписаний на цю групу і тепер при кожному з'єднанні з сервером новин буде одержувати всі нові повідомлення з цієї групи. Зауважимо, що перед темою повідомлення може стояти слово Re, тобто дане повідомлення є відповіддю на раніше написане послання. Якщо ж зліва від якогось повідомлення є символ "+", то це означає, що дане повідомлення викликало дискусію в цій групі новин. Клацнувши мишкою на цьому значку, одержимо на екрані список заголовків відгуків на цей лист.

Участь в обговоренні певного питання.

Спробуємо самостійно створити і відіслати повідомлення в групу новин. Перед відправленням повідомлення переконайтеся, що на вашому комп'ютері вірно встановлено поточну дату.

Клацніть на кнопці Создать сообщение (New Message) на панелі інтсрументів Internet News. З'явиться вікно Создание сообщения (New Message). Заповнення конверта повідомлення нічим не відрізняється від заповнення конверта для електронних листів. В полі Группы новостей (Newsgroups) вказується назва групи новин, в яку ми відправляємо лист. Для розсилання копій повідомлень, крім групи новин, ще й по електронній пошті(зразу ж кільком адресатам), використовується поле вводу Копия (CC).

Клацніть мишею на полі Тема сообщения(Subject) і введіть коротку анотацію даного листа. Заповнення цього поля є обов'язковим. Область під конвертом призначена для заповнення тексту листа. Клацніть мишею в цій області і наберіть текст повідомлення.

На панелі інструментів вікна Создание сообщения (New Message) клацніть на першій кнопці , на якій зображено голку, що пришпилює листок, щоб відправити створену статтю. З'явиться повідомлення Отправка статьи (Send News).

Щоб закрити вікно діалогу Отправка статьи(Post Article), клацніть на кнопці ОК. При цьому вікно Создание сообщения (New Message) також закриється.

Виконайте команду меню Автономная работа->Доставить (Offline->Post and Download). З'явиться вікно діалогу Подключение к (Connect to).

Клацніть на кнопці ОК цього діалогового вікна, щоб розпочати процес під'єднання до вузла вашого провайдера Iнтернета.

Після того, як з'єднання буде встановлено, починається процес відправки повідомлень на сервер, який супроводжується появою спеціального вікна діалогу. Як тільки вказаний діалог зникне, повідомлення вважається відправленим.

Скасування підписки та вилучення сервера новин зі списку в програмі Internet News.

Може виникнути така ситуація, коли користувач не бажає одержувати повідомлення з якоїсь групи новин або йому не потрібний певний сервер зі всіма його групами. Розглянемо, як відмінити підписку на групи новин або вилучити сервер новин зі списку в програмі Internet News.

Виберіть команду головного меню Новости->Группы новостей(News-> Newsgroups).

Виберіть в списку Серверы(Newsservers) сервер новин, підписку на групу новин з якого ви хочете відмінити. Групи новин цього сервера будуть зображені в списку Группы новостей(Newsgroups).

Клацніть мишею на ярлику Подписка(Subscribe), який знаходиться під списком груп новин. З'явиться список груп новин, на який вас підписано.

Виберіть групу, підписку на яку ви хочете відмінити; вона повинна відповідно позначитись.

Клацніть на кнопці Отказ(Unsubscribe), щоб відмінити підписку на цю групу новин. Знак підписки зникне.

Клацніть на кнопці ОК вікна діалогу Группы новостей(Newsgroups), щоб закрити його. В тому випадку, коли користувач не підписаний на жодну з груп новин того чи іншого сервера, то вилучити цей сервер зі списку можна таким чином:

У списку Группы новостей(Newsgroups), розміщеному під панеллю інструментів програми Internet News, виберіть папку Исходящие(Outbox).

Виконайте команду головного меню Новости->Параметры (News->Options). З'явиться діалогове вікно Параметры(Options).

Виберіть вкладку Сервер(Server).

В групі елементів керування Серверы новостей(News Servers) виберіть сервер, який бажано вилучити, і клацніть на кнопці Удалить(Delete). З'явиться інше діалогове вікно для підтвердження вилучення.

Клацніть на кнопці Да(Yes) цього вікна, щоб підтвердити вилучення.

The online video editor trusted by teams to make professional video in minutes