/  
 ДОКУМЕНТІВ 
20298
    КАТЕГОРІЙ 
30
Про проект  Рекламодавцям  Зворотній зв`язок  Контакт 

Небезпека використання мобільних телефонів, Детальна інформація

Тема: Небезпека використання мобільних телефонів
Тип документу: Реферат
Предмет: Комп`ютерні науки
Автор: фелікс
Розмір: 0
Скачувань: 3337
Скачати "Реферат на тему Небезпека використання мобільних телефонів"
Сторінки 1   2   3  
Motorola StarTac70 0,02

Motorola v3688 0,02Всі попередні розсуди проводилися за розрахунку, що в мобільному телефоні використовується класична штиркова антена довжиною в чверть довжини хвилі (приблизно 70 мм). В сучасних апаратах антени стараються зробити коротше або взагалі сховати під корпусом телефона. Але чим менша довжина антени тим більша так звана “добротніть”. Добротність виявляє величину збереженої енергії і ця збережена енергія знаходится в ближньому полі, тобто вблизу антени і не випромінюється. Отже голові достається і випромінена потужність(електрична і магнітна складові поля б”ють по голові одночасно), і збережена енергія (електрична і магнітна складові поля б”ють по голові по черзі). За рахунок поглинання головою частини збереженої енергії знижується т.з. “добротність” антени і покращується прийом, отже мозок виступає як частина антени.

Із засобів захисту можна використовувати або ж відбиваючий екран(проволочну сітку), або ж поглинаючий екран(сітка із резистивних провідників, наприклад, нитки змочені вуглеводнем), або ж їх комбінацію. Окрім екранування не існує жодних засобів захисту.

Все перераховане відноситься і до радіотелефонів підвищеної дальності. Як правило збільшення дальності досягається збільшенням потужності до одиниць Ват. А це вже по суті радіостанція.

З іншого боку, на даний момент підтверджено три види небезпеки, пов”язаної з використанням мобільного телефону:

Притуплення реакції та уваги при розмові по телефону під час керування автомобілем;

Напад грабіжників з метою заволодіння телефонним апаратом;

Створення збоїв в роботі надточних приладів(кардіостимулятори, медапарати).

Перші дві з них пов”язані з соціальною сферою, а третя з відповідністютехнічних приладів, яку ми розглядати не будемо.Можна також згадати спори, які виникали в суспільстві після появи автомобілів. Вважалося, що висока швидкість(40 км/год) буде наносити шкоду водіям, пасажирам та пішоходам. А як показав час, сама по собі шкоди не наносить. Отже купуючи, чи вже використовуючи мобільні телефони звертайте увагу на дані поради, які можуть можуть стати вам в пригоді.

Сторінки 1   2   3  
Коментарі до даного документу
Додати коментар