/  
 ДОКУМЕНТІВ 
20298
    КАТЕГОРІЙ 
30
Про проект  Рекламодавцям  Зворотній зв`язок  Контакт 

Копитняк європейський Рожа лікарська, алтея лікарська Фіалка запашна, Детальна інформація

Тема: Копитняк європейський Рожа лікарська, алтея лікарська Фіалка запашна
Тип документу: Реферат
Предмет: Біологія
Автор: фелікс
Розмір: 0
Скачувань: 1424
Скачати "Реферат на тему Копитняк європейський Рожа лікарська, алтея лікарська Фіалка запашна"
Сторінки 1   2  
Застосування. Препарати соняшника звичайного застосовують у народній медицині як спазмолітичний засіб, у минулому їх використовували і як протималярійний засіб. Соняіш никова олія — цінний дієтичний харчовий продукт. У науковій медицині її використовують як розчинник для лікувальних речовин. Соняшникову та кукурудзяну олію вживають при жовч-нокам'яній хворобі, як жовчогінний засіб при холециститі, холангіті, холангіогепатиті.

Натщесерце випивають 2 столові ложки соняшникової олії, лягають на правий бік і кладуть під праве підребір'я гарячу грілку. Поширена думка, що для лікувальної мети треба використовувати очищену олію. Ми ж дотримуємось іншої думки, оскільки у промислових умовах соняшникову олію добувають шляхом екстрагування бензином і денатурації. Лікувальна дія олії, добутої кустарний шляхом (у невеликих районних олійнях, окремих цехах), значно вища.

Олія повинна входити в меню 2—3 рази на тиждень як засіб для профілактики і лікування атеросклерозу, а також як продукт, що сприяє перистальтиці кишечника.

Як спазмолітичний засіб використовують спиртову настойку крайових квіток рослини. Беруть 1 частину подрібнених крайових квіток, заливають 5 частинами 70 % спирту і настоюють протягом 10 діб. П'ють по 30—40 крапель 3—4 рази протягом доби за 30 хв .до їди. Призначають її при ядусі, бронхоспазмі, тяжкому затяжному кашлі, кишкових та шлункових кольках.

Сторінки 1   2  
Коментарі до даного документу
Додати коментар