/  
 ДОКУМЕНТІВ 
20298
    КАТЕГОРІЙ 
30
Про проект  Рекламодавцям  Зворотній зв`язок  Контакт 

Статеві злочини, Детальна інформація

Тема: Статеві злочини
Тип документу: Реферат
Предмет: Правознавство
Автор: Олексій
Розмір: 0
Скачувань: 900
Скачати "Реферат на тему Статеві злочини"
Сторінки 1   2   3  
б. Відзначають наявність чи відсутність крові і вологого чи сухого секрету на лобку, вульві, промежини, у прямій кишці, на сідницях чи бедрах. в. Стан незайманої пліви

(1) Уведення пенісу через еластичну незайману пліву може не викликати її розриву.

(2) Незаймана пліва може бути ушкоджена в результаті травми, не зв'язаної з статевими зносинами, включаючи мастурбацію чи введення сторонніх предметів у піхву.

г. Обстеження за допомогою гінекологічних дзеркал

(1) Піхву ретельно досліджують на наявність саден, розривів і синців.

(2) Беруть мазки з піхви і шийки матки на наявність гонококів.

(3) Вивчають натівний мазок секрету заднього зводу піхви на наявність чи відсутність сперматозоїдів, реєструють їхню рухливість.

(4) Мазки зі зводу піхви на двох предметних стеклах висушують на повітрі, потім досліджують на наявність кислої фосфатази

Г. Лабораторні дослідження

1. Сперматозоїди. Під час обстеження з приводу зґвалтування необхідне дослідження нативного мазка, взятого з заднього зводу піхви, на предмет чи наявності відсутності сперматозоїдів.

а. Наявність рухливих сперматозоїдів припускає статеві зносини в попередні 24 години.

б. Наявність нерухомих сперматозоїдів не має великого значення. в. Відсутність сперматозоїдів не виключає недавніх статевих зносин (наприклад, у злочинця могла бути азооспермія, виражена олігоспермія зроблена чи вазектомія).

2. Кисла фосфатаза міститься в сечі, нормальному піхвовому секреті і всіх тканинах людського організму. Однак концентрація кислої фосфатази у свіжому еякуляті підвищена і складає 400-8000 од. Кінга-Армстронга/мл. Тому наявність значної кількості кислої фосфатази в пробах з піхви, ануса чи рота — вагомий доказ недавньої еякуляції в цій області.

3. АВО-Аг. Приблизно в 80% чоловіків Аво-аг секретуются в рідині тіла, включаючи сперму; це використовують при ідентифікації особистості що нападала. Якщо неможливо одержати піхвовий секрет, піхву можна промити стерильним розчином, який потім буде використовуватися для тестування на приналежність по системі АВО.

4. Інші дослідження. Проводять загальний аналіз крові, сироватковий тест на сифіліс, аналіз сечі, досліджують мазок піхвового вмісту на ступінь чистоти і наявність гонококів.

IV. ПРОФІЛАКТИКА УСКЛАДНЕНЬ

А. Венеричні захворювання. Профілактику венеричних захворювань проводять усім жертвам зґвалтування під час первинного медичного обстеження. Дітям з масою тіла менш 45 кг призначають препарати у вікових дозах (після консультації з педіатром).

1. Схема лікування антибіотиками

а. Прокаінпеніцилін G, 4,8 млн. ОД в/м плюс пробенецід, 1г. всередину; чи ампіциліи 3,5 г всередину плюс пробенецід 1 г всередину.

б. При алергії на пеніцилін призначають спектиноміцин 2 г в/м чи тетрациклін 1,5 г всередину, а потім по 500 мг 4 рази в день протягом чотирьох днів.

2. Ефективність

а. Гонорея. Через існування стійких штамів гонококів усі жертви зґвалтування повинні здати повторний аналіз через 4 тижні.

б. Сифіліс. Пеніцилін діє й в інкубаційному періоді сифілісу, тоді як спектиноміцин неефективний; якщо застосовують спектиноміцин, варто повторити сироватковий тест на сифіліс через 6 тижнів.

Б. Вагітність. Визначення (В-субодиниці ХГТ при негативному результаті варто повторювати щотижня до одержання позитивного результату або до початку менструації. Профілактика вагітності ефективна, якщо її починають протягом 72 годин після зґвалтування.

1. Стандартна доза ДЕС — 25 мг 2 рази в день протягом 5 днів; лікування часто супроводжується сильною нудотою, що усувається за допомогою прохлорперазину. Через потенційну тератогеність ДЕС при невдалій терапії рекомендують медичний аборт.

2. Інший метод — прийом перорального контрацептиву Оvral. 2 таблетки негайно і 2 таблетки через 12 годин. Ефекти такі ж, як у випадку застосування ДЕС.

В. Психологічні наслідки

1. Бажане відвідування груп психологічної підтримки (на жаль, в Україні діяльність таких груп поки не одержали поширення). Ці організації можуть забезпечити:

а. негайну консультацію після обстеження і подальші консультації;

б. зустрічі з іншими потерпілими, що дають можливість пацієнтці обговорити епізод, що травмує, і його наслідки з людьми, що потрапили в аналогічну ситуацію;

Сторінки 1   2   3  
Коментарі до даного документу
Додати коментар