/  
 ДОКУМЕНТІВ 
20298
    КАТЕГОРІЙ 
30
Про проект  Рекламодавцям  Зворотній зв`язок  Контакт 

Засоби РЕБ, їх характеристики (типи літаків) і основи їх бойового застосування, Детальна інформація

Тема: Засоби РЕБ, їх характеристики (типи літаків) і основи їх бойового застосування
Тип документу: Реферат
Предмет: Військова справа
Автор: Олексій
Розмір: 0
Скачувань: 1465
Скачати "Реферат на тему Засоби РЕБ, їх характеристики (типи літаків) і основи їх бойового застосування"
Сторінки 1   2   3   4  
Оборудування бойових літаків засобами РЕБ

Шифр, країна, рік розробки Засоби РЕР Засоби РЕП

В-1В США 1985

В-52G, -52H, США, 1961

FB-111A, США, 1969

«МІРАЖ» IV, Франція,1963

F-4E, -4D «Фантом», так-тичний винищувач 1967

F-4G «Уайд Уизл», літак преодоління ППО, США, 1977

F-16B «Файтинг Фалкон», США, 1987

F-18B «Хорнет», тактичний винищувач, США 1-2 станції (робочій діапазон від 0,5 до 18 ГГц)

ALR-64,-23

ALR-41, AAR-46, ALR-62

Одна станція РТР (1-18 ГГц)

APR-38, ALR-46, ALQ-165, AAR-46

APR-38, ALR-69

ALR-46,AAR-34

ALR-67, AAR-44, -46 АLQ-135 или –161, ALE-43

АLQ-117, -122, -123, -126, -149, ALT-28, -31, ALE-24, -25

ALQ-131, -137, ALE-40, -41

4 станції активних перешкод(2-10 ГГц), ДРО, ІЧ, ЛЦ, ПОІ

ALQ-119, -123, -131, -132, -140, ALE-40

ALQ-101, -119, -131, ALE-40

ALQ-119, -123, -131, ALE-40

ALQ-131, -165, ALE-39Для підвищення відношення перешкода/сигнал на вході що подавляються РЛС у літакових станціях перешкод використовують вузькі ДНА, спрямовані на що подавляються засоби протягом усього маршруту польоту літаків. В усіх випадках рахується кращим створювати перешкоди по головним і ближнім до них пелюсткам ДНА що подавляються засобів, що можливо при використанні ПП, що мають по кількох пелюстків ДНА, кожний із який орієнтований на свою ціль. Крім юго, літаки РЕБ вибирають райони і маршрути для створення найбільше ефективних перешкод протягом усього польоту ударної авіації. У тактичній авіації комплексно застосовуються пілотовані і безпілотні літаки РЕБ, бортові засоби РЕП і ПОВ в сполученні з польотом ударної авіації на малих і гранично малих висотах із наступної атакой цілі з першого заходу. Такий засіб рахується основним тактичним прийомом глибокого вторгнення сучасних винищувачів-бомбардувальників. Перед нанесенням авіаційного удару, літаки РЕБ займають положення в зонах за межами досяжності ЗРК і починають створювати активні радіоперешкоди бортовими засобами і за допомогою ПОВ. Літаки ударної групи після початку створення перешкод літаками РЕБ виконують політ до цілі на малих і гранично малих висотах під захистом активних і пасивних перешкод РЛС, використовуючи ЛП, і властивості місцевості, що маскують. При виявленні РЛС ППО супротивника літаків ударної групи останні починають застосовувати засоби РЕП відповідно до заздалегідь розробленої й уточненої в польоті програмою. Одночасно екіпажі тактичних винищувачів виконують протизенітний і противовинищувальный маневри, періодично викидаючи пачки ДРВ. При підході ударні літаки набирають висоту для поліпшення огляду і підвищення точності нанесення ударів, застосовують ПЦ, РВ, ІЧ пастки для захисту від поразки зенітними ракетами і ракетами класу «повітря-повітря». Після нанесення удару авіація, продовжуючи застосовувати засоби РЕП, іде на аеродроми базування. Варіант нанесення удару групою самолетов-ракестоносцев по корабельному з'єднанню під захистом трьох літаків РЕБ.Літак розвідки і керування визначає місце розташування об'єктів удару й організує авіаційний удар по ним. Ударні літаки для маскування не застосовують засоби РЕП. Удар завдається через смугу РВ, що створюють пасивні перешкоди РЛС ППО.

Мал.3. Схема авіаційного удару по об'єкту, захищеному засобами радіоелектронного подавлення перешкод.

Літаки РЕБ починають створювати активні радіоперешкоди при підході до межі зони радіолокаційного виявлення кораблів і разом з ударними літаками чинять політ до межі зони поразки зенітних засобів. Потім після пуску ударними літаками противокорабельних ракет вони розвертаються й ідуть із максимальною швидкістю.

Сили і засобу РЕБ військ ППО в ході нападу авіації повинні забезпечувати маскування і РЭЗ систем радіолокаційної розвідки і керування силами і зброєю, здійснювати радіоелектронне подавлення повітряних і наземних засобів розвідки, наведення зброї і керування пілотованими і безпілотними засобами повітряного нападу. Для цього використовуються наземні і літакові засоби РЕП. Очікується, що найбільше ефективно можна подавляти передачу інформації між бортовою апаратурою наземними центрами і пунктами керування, до РЕЗ розвідки і наведення бортової зброї авіації. З огляду на, що в сучасних системах розвідки і керування силами і засобами ППО комплексно використовуються різноманітні засоби, що працюють на інших фізичних принципах, у збройних силах закордонних держав переходять ВІД подавлення окремих РЕЗ до дезорганізації заколисаних систем шляхом комплексного подавлення РЕЗ розвідки, зв'язку, навігації.

ВИСНОВОК

Сторінки 1   2   3   4  
Коментарі до даного документу
Додати коментар