Металургійна промисловість. Чорна металургія, Детальна інформація
Металургійна промисловість. Чорна металургія
Відкритий урок з економічної географії
Тема:
„Металургійна промисловість. Чорна металургія”
Мета: - сформувати уявлення учнів про металургійну промисловість України як галузь спеціалізації в господарстві країни; показати особливості способів виробництва в чорній металургії, форму організації підприємств – комбінування;
розвивати вміння і навички роботи з картою і статистичною інформацією, вміння працювати в групах та самостійно, здобувати знання за допомогою підручника і тематичних карт атласу;
виховувати в учнів позитивне ставлення до вітчизняного виробництва.
Тип уроку: урок засвоєння нових знань.
Обладнання: карта металургійної промисловості України, плакати „Виробництво чорних металів”, „Виробництво електросталей”, атласи, контурні карти.
Структура уроку:
Організаційний момент – 1 хв.
Мотивація навчальної діяльності - 2 хв.
Актуалізація опорних знань і вмінь учнів - 5 хв.
Сприйняття і осмислення нового матеріалу -26 хв.
Закріплення і узагальнення знань і вмінь учнів - 8 хв.
Підсумок уроку - 3 хв.
Домашнє завдання – 2 хв.
ХІД УРОКУ
І. Організаційний момент.
ІІ. Мотивація і актуалізація знань учнів
Бесіда (уявний мікрофон)
Пригадайте і назвіть основні, найважливіші галузі промисловості України.
Як ви думаєте, чому металургійна промисловість належить до галузі важкої промисловості?
Де, в яких галузях господарства використовують метал?
Чому в метало будуванні використовують алюміній?
Чому в ювелірній промисловості використовують золото, срібло, платину?
ІІІ. Сприйняття і осмислення нових знань.
Як ви зрозуміли з нашої бесіди, сьогодні на уроці мова піде про металургійну промисловість.
Тема:
„Металургійна промисловість. Чорна металургія”
Мета: - сформувати уявлення учнів про металургійну промисловість України як галузь спеціалізації в господарстві країни; показати особливості способів виробництва в чорній металургії, форму організації підприємств – комбінування;
розвивати вміння і навички роботи з картою і статистичною інформацією, вміння працювати в групах та самостійно, здобувати знання за допомогою підручника і тематичних карт атласу;
виховувати в учнів позитивне ставлення до вітчизняного виробництва.
Тип уроку: урок засвоєння нових знань.
Обладнання: карта металургійної промисловості України, плакати „Виробництво чорних металів”, „Виробництво електросталей”, атласи, контурні карти.
Структура уроку:
Організаційний момент – 1 хв.
Мотивація навчальної діяльності - 2 хв.
Актуалізація опорних знань і вмінь учнів - 5 хв.
Сприйняття і осмислення нового матеріалу -26 хв.
Закріплення і узагальнення знань і вмінь учнів - 8 хв.
Підсумок уроку - 3 хв.
Домашнє завдання – 2 хв.
ХІД УРОКУ
І. Організаційний момент.
ІІ. Мотивація і актуалізація знань учнів
Бесіда (уявний мікрофон)
Пригадайте і назвіть основні, найважливіші галузі промисловості України.
Як ви думаєте, чому металургійна промисловість належить до галузі важкої промисловості?
Де, в яких галузях господарства використовують метал?
Чому в метало будуванні використовують алюміній?
Чому в ювелірній промисловості використовують золото, срібло, платину?
ІІІ. Сприйняття і осмислення нових знань.
Як ви зрозуміли з нашої бесіди, сьогодні на уроці мова піде про металургійну промисловість.
The online video editor trusted by teams to make professional video in
minutes
© Referats, Inc · All rights reserved 2021