/  
 ДОКУМЕНТІВ 
20298
    КАТЕГОРІЙ 
30
Про проект  Рекламодавцям  Зворотній зв`язок  Контакт 

Про затвердження Порядку нарахування і виплат коштів державного бюджету, передбачених для виплати доплат сільськогосподарським товаровиробникам усіх організаційно-правових форм господарювання, Детальна інформація

Тема: Про затвердження Порядку нарахування і виплат коштів державного бюджету, передбачених для виплати доплат сільськогосподарським товаровиробникам усіх організаційно-правових форм господарювання
Тип документу: Реферат
Предмет: Закони України
Автор: Олексій
Розмір: 0
Скачувань: 521
Скачати "Реферат на тему Про затвердження Порядку нарахування і виплат коштів державного бюджету, передбачених для виплати доплат сільськогосподарським товаровиробникам усіх організаційно-правових форм господарювання"
Сторінки 1   2   3   4   5   6   7   8   9  
ae

e

\x1C00вих форм господарювання та фізичним особам за проданий ними для забою переробним підприємствам і заготівельним (закупівельним) організаціям молодняк великої рогатої худоби підвищених вагових кондицій здійснюється у таких розмірах:

за кожний кілограм прийнятої живої маси молодняку молочних і комбінованих порід виплачується доплата в розмірі 45 копійок;

за кожний кілограм прийнятої живої маси молодняку м'ясних порід і типів виплачується доплата в розмірі 89 копійок.

4. Переробні підприємства і заготівельні (закупівельні) організації на прийнятий на забій молодняк великої рогатої худоби підвищених вагових кондицій виписують приймальні квитанції для юридичних осіб за формою ПК-1, для фізичних - ПК-2 з відміткою про віднесення його до молочних і комбінованих або м'ясних порід.

Керівники переробних підприємств, заготівельних (закупівельних) організацій і сільськогосподарських підприємств несуть відповідальність за достовірність даних, відображених у приймальних квитанціях, згідно з чинним законодавством.

5. Сільськогосподарські товаровиробники молодняку великої рогатої худоби підвищених вагових кондицій, що належать до порід, типів і помісей м'ясного напряму продуктивності, під час продажу такого поголів'я подають переробним підприємствам і заготівельним (закупівельним) організаціям довідку про його належність до м'ясних порід, типів і помісей, видану управлінням сільського господарства і продовольства районної державної адміністрації.

6. Сільськогосподарські товаровиробники усіх організаційно-правових форм господарювання першого числа місяця, наступного за звітним, подають державному інспектору якості та формування ресурсів сільськогосподарської продукції місцевої державної адміністрації реєстр приймальних квитанцій на проданий ними на забій переробним підприємствам і заготівельним (закупівельним) організаціям молодняк великої рогатої худоби підвищених вагових кондицій за формою згідно з додатком 1 та копії відповідних приймальних квитанцій (ф. ПК-1).

Державний інспектор якості та формування ресурсів сільськогосподарської продукції місцевої державної адміністрації на підставі одержаних від сільськогосподарських товаровиробників усіх організаційно-правових форм господарювання реєстрів у дводенний термін після закінчення кожного звітного місяця складає зведену відомість за формою згідно з додатком 2 у 4 примірниках.

Фізичні особи - власники тварин протягом кожного звітного місяця подають державному інспектору якості та формування ресурсів сільськогосподарської продукції місцевої державної адміністрації отримані від переробних підприємств і заготівельних (закупівельних) організацій приймальні квитанції (ф. ПК-2) на проданий ними на забій молодняк великої рогатої худоби підвищених вагових кондицій.

Державний інспектор якості та формування ресурсів сільськогосподарської продукції місцевої державної адміністрації у дводенний термін після закінчення кожного звітного місяця на підставі приймальних квитанцій (ф.ПК-1, ф. ПК-2) складає зведену відомість на проданий сільськогосподарськими товаровиробниками всіх організаційно-правових форм господарювання та фізичними особами на забій переробним підприємствам і заготівельним (закупівельним) організаціям молодняк великої рогатої худоби підвищених вагових кондицій за формою додатка 2 у 4 примірниках із зазначенням у графі "Виробник" зведеної відомості поточних рахунків фізичних осіб - сільськогосподарських товаровиробників молодняку великої рогатої худоби підвищених вагових кондицій, відкритих у відділеннях банків.

Сільськогосподарські товаровиробники та фізичні особи, що здійснюють господарську діяльність з вирощування і відгодівлі молодняку великої рогатої худоби не за місцем реєстрації суб'єкта підприємницької діяльності, подають реєстри та приймальні квитанції (ф.ПК-1 - копії, ф.ПК-2) державному інспектору якості та формування ресурсів сільськогосподарської продукції місцевої державної адміністрації за місцем здійснення господарської діяльності.

Державний інспектор якості та формування ресурсів сільськогосподарської продукції місцевої державної адміністрації окремо в розрізі господарств - сільськогосподарських товаровиробників та сільськогосподарських товаровиробників - фізичних осіб подає у дводенний термін зведені відомості районному (міському) відділенню Державного казначейства України, управлінню сільського господарства і продовольства районної та Севастопольської міської державних адміністрацій, Інспекції якості та формування ресурсів сільськогосподарської продукції Автономної Республіки Крим, обласних державних адміністрацій і міста Севастополя, які узагальнюють зведені відомості та подають їх у дводенний термін Міністерству агропромислового комплексу Автономної Республіки Крим, Головному управлінню сільського господарства і продовольства обласної державної адміністрації, Управлінню Державного казначейства України в Автономній Республіці Крим та областях.

Міністерство агропромислового комплексу Автономної Республіки Крим та головні управління сільського господарства і продовольства обласних державних адміністрацій протягом трьох днів узагальнюють інформацію та подають її Міністерству аграрної політики (додаток 3).

Міністерство аграрної політики на підставі інформації, наданої Міністерством агропромислового комплексу Автономної Республіки Крим та головними управліннями сільського господарства і продовольства обласних державних адміністрацій, подає до Державного казначейства України розподіл коштів відповідно до діючого порядку касового виконання державного бюджету за видатками за функцією КПКВ 2801210 "Фінансова підтримка виробництва продукції тваринництва та рослинництва".

Державне казначейство України за розподілом Міністерства аграрної політики здійснює перерахування бюджетних коштів Міністерству агропромислового комплексу Автономної Республіки Крим та головним управлінням сільського господарства і продовольства обласних державних адміністрацій з подальшим перерахуванням їх управлінням сільського господарства і продовольства районних державних адміністрацій для виплати доплат сільськогосподарським товаровиробникам усіх організаційно-правових форм господарювання та фізичним особам.

Районні (міські) відділення Державного казначейства України на основі зведеної відомості в розрізі сільськогосподарських товаровиробників перераховують кошти на їх поточні рахунки у відділеннях банків.

7. Бухгалтерський облік отриманих доплат сільськогосподарськими товаровиробниками всіх організаційно-правових форм господарювання за проданий ними на забій переробним підприємствам і заготівельним (закупівельним) організаціям молодняк великої рогатої худоби підвищених вагових кондицій здійснюється у встановленому порядку.

Начальник Департаменту ринків продукції

тваринництва з Головдержплемінспекцією

Мінагрополітики України Ю.Ф.Мельник

Додаток 1

до пункту 6 Порядку

нарахування і виплат

коштів державного бюджету,

передбачених для виплати

доплат сільськогосподарським

товаровиробникам усіх

організаційно-правових форм

Сторінки 1   2   3   4   5   6   7   8   9  
Коментарі до даного документу
Додати коментар