/  
 ДОКУМЕНТІВ 
20298
    КАТЕГОРІЙ 
30
Про проект  Рекламодавцям  Зворотній зв`язок  Контакт 

Про затвердження Програми розвитку Державної служби медицини катастроф на 2002-2005 роки (15.02.2002), Детальна інформація

Тема: Про затвердження Програми розвитку Державної служби медицини катастроф на 2002-2005 роки (15.02.2002)
Тип документу: Реферат
Предмет: Закони України
Автор: Олексій
Розмір: 0
Скачувань: 625
Скачати "Реферат на тему Про затвердження Програми розвитку Державної служби медицини катастроф на 2002-2005 роки (15.02.2002)"
Сторінки 1   2   3   4   5  
Основними завданнями Програми є:

розширення наукових досліджень з питань медицини катастроф;

удосконалення структури Служби, завершення утворення та оснащення територіальних центрів екстреної медичної допомоги відповідно до вимог Положення про Державну службу медицини катастроф;

розроблення проектів нормативно-правових актів з питань діяльності Служби з врахуванням вимог європейських і світових стандартів;

забезпечення матеріально-технічного оснащення Служби відповідно до нормативних вимог, впровадження автоматизованих систем управління та комп'ютерної техніки у діяльність Служби, створення резервів медикаментів та виробів медичного призначення для ліквідації наслідків надзвичайної ситуації;

забезпечення проведення на території та об'єктах робіт, пов'язаних з ліквідацією наслідків надзвичайних ситуацій;

забезпечення підготовки кадрів;

розширення міжнародного співробітництва.

Фінансове забезпечення Програми

Фінансування Програми здійснюватиметься відповідно до законодавства за рахунок коштів державного і місцевих бюджетів, а також інших джерел, не заборонених законодавством.

Очікувані результати виконання Програми

B*

R

T

V

\x3700$\x2438\x4800$\x6467\x4545K\x1C00 Виконання Програми дасть змогу продовжити розбудову Служби, забезпечити її готовність до роботи за умов надзвичайних ситуацій, підвищити рівень оснащеності формувань і закладів Служби, що гарантуватиме населенню України медичне забезпечення під час ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, а також своєчасну безоплатну медичну допомогу постраждалим.

У рамках Програми передбачається здійснити такі заходи:

1. Розробити та подати на розгляд Кабінетові Міністрів України проекти нормативно-правових актів з питань медицини катастроф.

МОЗ.

2002-2005 роки.

2. Обладнати лабораторії центрів специфічної індикації бактеріологічних об'єктів Інституту епідеміології та інфекційних хвороб імені Л.В. Громашевського, інституту мікробіології та імунобіології імені І.І. Мечникова Академії медичних наук, Львівського науково-дослідного інституту епідеміології та гігієни, Українського протичумного інституту імені І.І. Мечникова МОЗ, Центральної санітарно-епідеміологічної станції МОЗ та 33 головних санітарно-епідеміологічних станцій мережі спостереження і лабораторного контролю за засобами специфічної індикації збудників інфекційних захворювань.

МОЗ, Академія медичних наук.

2002-2005 роки.

3. Забезпечити стабільне функціонування центрального та територіальних вузлів функціональної підсистеми МОЗ у межах Урядової інформаційно-аналітичної системи з питань надзвичайних ситуацій.

МОЗ, Рада міністрів Автономної

Республіки Крим, обласні, Київська та

Севастопольська

міськдержадміністрації.

2002-2005 роки.

4. Завершити утворення територіальних центрів екстреної медичної допомоги та забезпечити їх функціонування.

Сторінки 1   2   3   4   5  
Коментарі до даного документу
Додати коментар