/  
 ДОКУМЕНТІВ 
20298
    КАТЕГОРІЙ 
30
Про проект  Рекламодавцям  Зворотній зв`язок  Контакт 

Про затвердження Положення про порядок забезпечення інспекційної діяльності в Україні згідно з Договором з відкритого неба (13.03.2002), Детальна інформація

Тема: Про затвердження Положення про порядок забезпечення інспекційної діяльності в Україні згідно з Договором з відкритого неба (13.03.2002)
Тип документу: Реферат
Предмет: Закони України
Автор: Олексій
Розмір: 0
Скачувань: 594
Скачати "Реферат на тему Про затвердження Положення про порядок забезпечення інспекційної діяльності в Україні згідно з Договором з відкритого неба (13.03.2002)"
Сторінки 1   2   3   4   5  
B*

T

1/4

3/4

A

\x3700$\x2438\x4800$\x6467\x24D5U\x1C00овноваженій посадовій особі Міноборони про прийнятність плану місії спостережного польоту або про необхідність внесення змін до нього.

11. На підставі відповідних погоджень представник Мінтрансу приймає рішення про запровадження в межах смуги виконання спостережного польоту обмежень на використання повітряного простору іншими його користувачами з урахуванням встановленої Договором пріоритетності такого польоту.

12. Результати узгодження плану місії оформляються рішенням про узгодження плану місії спостережного польоту, складеним за зразком згідно з додатком 1 до Положення. Рішення підписується зазначеними у підпункті "б" пункту 7 цього Положення повноважними представниками центральних органів виконавчої влади.

13. Після підписання рішення про узгодження плану місії спостережного польоту повноважні представники Міноборони, СБУ, Мінтрансу та Мінпромполітики негайно інформують відповідні центральні органи виконавчої влади для вжиття термінових заходів з підготовки належних їм об'єктів, які знаходяться у смузі спостереження.

14. Міноборони та СБУ забезпечують під час проведення передпольотної інспекції перевірку літака спостереження, апаратури спостереження і пов'язаного з нею обладнання щодо їх відповідності сертифікованим згідно з вимогами Договору літаку спостереження та встановленим на ньому апаратурі спостереження і пов'язаному з нею обладнанню. Перевірка літака спостереження щодо відсутності на ньому обладнання, використання якого не передбачено Договором, здійснюється СБУ за участю Міноборони. Тривалість передпольотної інспекції відповідно до Договору не повинна перевищувати 8 годин.

15. Результати передпольотної інспекції оформляються рішенням про результати передпольотної інспекції літака спостереження, встановлених на ньому апаратури спостереження та пов'язаного з нею обладнання, складеним за зразком згідно з додатком 2 до Положення.

16. У разі потреби відповідно до Договору може здійснюватися демонстраційний політ.

17. За рішенням начальника Генерального штабу Збройних Сил виконання спостережного польоту може бути заборонено. У цьому разі:

Міноборони викладає в плані місії факти, пов'язані з такою забороною, і протягом двох днів готує за встановленою у Договорі формою письмове роз'яснення державам - учасницям Договору щодо причин такої заборони та передає його до МЗС;

МЗС надсилає державам - учасницям Договору дипломатичними каналами або з використанням мережі зв'язку ОБСЄ письмове роз'яснення щодо причин прийняття рішення про заборону виконання спостережного польоту.

Термін надання такого роз'яснення не повинен перевищувати 7 днів з моменту його прийняття.

18. Документи, які узгоджуються під час виконання місії спостережного польоту із Стороною, яка спостерігає, підписуються керівником групи супроводження.

19. Повноважні представники Мінтрансу та Міноборони забезпечують своєчасність подання та проходження відповідних заявок в органах управління повітряним рухом України, виконання спостережного польоту з урахуванням його пріоритетності щодо польотів, які виконуються іншими користувачами повітряного простору.

20. Представники групи супроводження від Міноборони та СБУ здійснюють контроль за дотриманням умов виконання плану місії та використанням апаратури спостереження під час спостережного польоту згідно з вимогами Договору.

21. Після завершення виконання спостережного польоту група супроводження забезпечує оброблення отриманих даних, якщо рішення про їх оброблення на території України прийнято Стороною, яка спостерігає.

22. Персонал Сторони, яка спостерігає, залишає територію України не пізніше ніж через 24 години після завершення спостережного польоту, якщо Сторонами не встановлено інші терміни. Зміна термінів залишення території України може залежати від погодних умов чи технічного стану літака спостереження Сторони, яка спостерігає, а також інших обставин, які не залежать від Сторін. У цих випадках персонал Сторони, яка спостерігає, виїжджає з України, як тільки це стає можливим.

Зразок Додаток 1

до Положення про порядок

забезпечення інспекційної діяльності в

Україні згідно з Договором

з відкритого неба

РІШЕННЯ

про узгодження плану місії спостережного польоту

1. Сторона, яка спостерігає _________________________________

2. Пункти в'їзду/виїзду, дата, час прибуття в Україну персоналу Сторони, яка спостерігає _______________________________

Сторінки 1   2   3   4   5  
Коментарі до даного документу
Додати коментар