Всесвітня виставка "CeBIT 2001", Детальна інформація

Всесвітня виставка "CeBIT 2001"
Тип документу: Реферат
Сторінок: 4
Предмет: Комп`ютерні науки
Автор:
Розмір: 0
Скачувань: 1478
Наскільки вдалося з'ясувати, цей пристрій призначений для перегляду телепередач на моніторі при виключеному комп'ютері, для чого є відеовихід. Цікаво тільки, навіщо пульт вставляється в корпус: можливо, замість того, щоб дублювати кнопки на пульті і корпусі, вони просто зробили для пульта ліжечко. Усе геніальне просто. :)

Цифрова фотографія

Тут можна описувати усі… але прийдеться вибирати.:) Olympus представив нову систему для макрозйомки, яка позиціонується для застосування з моделлю C-3040Z:Макронасадка має блок підсвічування, що рівно висвітлює об'єкт зйомки. Представники Olympus відмовилися дати точну інформацію про початок постачань цієї системи в Росію, але сам факт такого наміру підтвердили.

На зовсім інший ринок орієнтує свій виріб компанія Daisy Technology: цифрова камера PhotoClip відповідає формулі 4-в-1, тому що крім фотографування на 1.3Мпікс матрицю (з фіксованою фокусною відстанню), вона може також програвати МР3, працювати як чи USB-відеокамера диктофон. Для усіх функцій використовуються 16 Мб внутрішньої пам'яті, можна також додати Compact Flash карту. Цей комбайн досить компактний:Kodak представив схожий комбайн за назвою mc3, але на відміну від попередньої моделі в цієї камери немає вбудованої пам'яті (тільки Compact Flash слот) та й знімати вона може тільки з максимальною роздільною здатністю 640х480:Kodak mc3 може записувати відео зі звуком із двома ступенями стискання на вибір і відразу його відтворювати на вбудованому екрані на відеовихід. Можливості в плані МР3 самі звичайні, хіба що frimware можна обновити для підтримки нових форматів. Для зв'язку з комп'ютером мається USB інтерфейс.

Цікаву камеру представила компанія WITCAM: її модель WM-38 (праворуч) не має слотов для зовнішньої пам'яті, але постачена 64 Мб внутрішньої SDRAM і призначена для відеоконференцій і зйомки фотографій у низькій роздільній здатності (до 640х480).

Як видно на фотографії (праворуч), спалаху в камери ні, так що її основним призначенням, очевидно, є відеокон-ференції.

Родзинка цієї камери в тім, що вона може приєднуватися до телефонної лінії, ISDN, локальної мережі, а також GSM/CDMA телефонам, що робить її супутником шпигуна. Крім того, є можливість з'єднання з комп'ютером по USB чи RS-232.

Переносні комп'ютери і PDAСамою яскравою подією на цьому фронті стала, звичайно, презентація компанією Handspring нового надолонника Edge, що покликаний покласти кінець стражданням власників досить габаритних (через наявність слота Springboard) КПК Visor. Корпус у Visor Edge металевий і товщиною не більше Palm V (праворуч).

Першим і головним питанням буде, звичайно, питання про підтримку Springboard. Відповідь - так! Handspring зробив хід конем: якщо треба приєднати до Edge модуль Springboard, то на КПК позаду насаджується модуль, у який і вставляється модуль Springboard.

Тримати в руках Visor Edge дуже приємно. Кришка може фіксуватися в положенні, показаному на фотографії, тобто тримати руками її не прийдеться, але може бути просто загорнена назад як обкладинка блокнота.

От так Visor Edge виглядає попереду:Багато фірм представили PDA на базі Linux. Компанія Agenda Computing показувала пристрій за назвою Agenda VR3:Ця машинка являє собою типовий КПК: розклад, список контактів, e-mail із синхронізацією з настільним комп'ютером і т.д. Мається також інфрачервоний порт. Операційна система - OpenLinux (доступні 7 європейських мов: англійський, французький, іспанський, німецький, італійський, голландський і португальський), що полегшує пошук додатків. На жаль, нічого не повідомляється про процесор, але пам'яті в нього цілком достатньо - 8 Мб RAM і 16 Мб флеш-пам’яті.

Жвавий інтерес викликав і гібрид PDA з мобільним телефоном від Mitsubishi - Trium Mondo:Як мобільний телефон він працює в стандарті GSM 900/1800 і GRPS, є підтримка WAP 1.1. А от у якості КПК він працює під Windows CE, має 16 Мб RAM, екран 240х320 пікселів з відображенням 16 градацій сірого і несе стандартний для Windows CE набір додатків, причому може також функціонувати як МР3 плеєр. Для приєднання до комп'ютера використовується USB. Вага цієї машинки приблизно 200 м разом з 900 мАч літій-іонною батареєю.Фірма Xybernaut представила комп'ютери, що носяться, (праворуч).

От у цьому пристрої з поясним кріпленням розміщується Pentium 233MMX c 64 Мб RAM і твердим диском у формі-факторі 2.5 дюйма. Зображення виводиться на чуттєвий до натискань екран, що за допомогою ременів кріпиться на руку, після чого у вас з'являється улюблений Windows 98.:) Хоча, звичайно, ніщо не заважає установити на цю машинку що-небудь більш компактне, і тоді можна було б використовувати ті ж MicroDisk флешки з IDE інтерфейсом, що дозволяють краще захистити цю систему від вібрації.

І тут не вдалося обійтися без маленьких сюрпризів. :) Проходячи повз стенд Sony, на якому демонструвався їхній Bluetooth-модуль у форматі Memory Stick, я помітив, що один із представників фірми випробував його… на якомусь дуже дивному приладі, розмірами і формою більше всього схожому на КПК:

The online video editor trusted by teams to make professional video in minutes