Всесвітня виставка "CeBIT 2001", Детальна інформація

Всесвітня виставка "CeBIT 2001"
Тип документу: Реферат
Сторінок: 4
Предмет: Комп`ютерні науки
Автор:
Розмір: 0
Скачувань: 1478


На моє прохання пояснити, що це таке (оскільки на Clie це було ніяк не схоже), представник Sony сказав, що це дуже технологічний, зроблений винятково для іспиту Bluetooth InfoStick зразок... ну як, віриться? :) До речі, цей самий Bluetooth InfoStick злегка визирає зверху. Трохи дивує зовсім невеликий дисплей, та й елементи керування (схоже, це ті самі перемикачі під дисплеєм) не схожі на жодну з застосовуваних іншими виробниками схем. Представник фірми дуже чемно відмовився дати дозвіл на зйомку, зіславшись на вищевказані причини, однак "заборонний плід солодкий", і серце поета не витримало. :)

Різне

Тут я зібрав усе, що по кількості інформації не потягнуло на окремий розділ, але здалося гідним згадування.

Фірма APC представила нову лінійку своїх ДБЖ за назвою Back-UPS® CS 350/500:Від старої лінійки Back-UPS вони відрізняються наявністю можливості керування через USB і послідовний порт, а також наявністю захисту для телефонної лінії. Але це ще не Back-UPS Pro, тому системи авто під’йому/зниження напруги без переходу на батарею в них немає. У комплекті з усіма ДБЖ цієї серії йде програмне забезпечення для автоматичного вимикання робочої станції при різкому спаданні напруги.Від компанії Teac можна було чекати багато чого, але... тільки не серверів. А саме їх і представив Teac на своєму стенді: моделі з лінійки Microserver засновані на Transmeta Crusoe, несуть на борту від 32 до 256 Мб RAM і працюють під керуванням Teac OS (базується на Linux):

З усіма моделями поставляється комплект програмного забезпечення iOffice 2000, призначеного для інформаційного наповнення бізнес-процесів усередині і поза підприємством, а також набір програмного забезпечення для роботи в якості SMTP, POP3, HTTP, FTP, DNS сервери.

Компанія Seiko представила універсальний принтер CDPrinter 4000 для печатки як на папері, так і на CD-R дисках і пластикових картках:Цікавий той факт, що даний пристрій позициіонується як домашній принтер. Максимальний дозвіл складає 1440х720dpi, а швидкість друку складає приблизно 2 кольорових CD-R диски в хвилину. Однак для печатки вимагаються спеціальні диски, що, утім, уже поставляються в двох варіантах оформлення - білий і сріблястий кольори.

The online video editor trusted by teams to make professional video in minutes