/  
 ДОКУМЕНТІВ 
20298
    КАТЕГОРІЙ 
30
Про проект  Рекламодавцям  Зворотній зв`язок  Контакт 

Про затвердження Порядку знищення наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів, визнаних непридатними для подальшого використання або переробки, а також відходів, Детальна інформація

Тема: Про затвердження Порядку знищення наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів, визнаних непридатними для подальшого використання або переробки, а також відходів
Тип документу: Реферат
Предмет: Закони України
Автор: Олексій
Розмір: 0
Скачувань: 723
Скачати "Реферат на тему Про затвердження Порядку знищення наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів, визнаних непридатними для подальшого використання або переробки, а також відходів"
Сторінки 1   2   3   4   5  
копію повідомлення, надісланого територіальному органу внутрішніх справ, про знищення наркотичних засобів.

Присутність представника відповідного органу внутрішніх справ під час знищення наркотичних засобів обов'язкова.

4. Комітет в 15-денний термін розглядає подані документи та повідомляє підприємство про доцільність (недоцільність) знищення наркотичних засобів із зазначенням методу знищення:

психотропних речовин і відходів, що їх містять, наркотичних (психотропних) лікарських засобів і прекурсорів у вигляді твердих, напівтвердих продуктів (порошки, таблетки, капсули, гранули, порошки для ін'єкцій тощо) - інкапсуляція, інертизація, високотемпературне спалення;

засушених рослин або їх відходів, що містять наркотичні засоби чи психотропні речовини, - високотемпературне або середньотемпературне спалення;

наркотичних засобів, психотропних речовин, відходів, що їх містять, наркотичних (психотропних) лікарських засобів і прекурсорів у вигляді рідин (розчини, суспензії, сиропи тощо) - розведення водою та зливання в комунальний колектор.

Технологія методу знищення наркотичних засобів визначається Комітетом.

5. У разі потреби Комітет направляє свого представника для участі у знищенні наркотичних засобів.

6. Підприємство, що знищує наркотичні засоби, повинне ознайомити осіб, залучених до знищення, з особливостями впливу цих засобів на організм людини, правилами виробничої та особистої гігієни, правилами надання першої медичної допомоги, провести інструктаж з техніки безпеки і правил пожежної безпеки та забезпечити працівників засобами індивідуального захисту (респіратор або марлева пов'язка, медичні рукавички, захисні окуляри та одяг).

B*

F

H

\x00B8

v

x

z

\x3700$\x2438\x4800$\x6467\x57226\x1C00 7. Після знищення наркотичних засобів власними силами підприємство складає акт за формою згідно з додатком 2 у трьох примірниках, який підписується керівником підприємства та представником відповідного органу внутрішніх справ і скріплюється відповідними печатками. Перший примірник акта залишається на підприємстві, інші надсилаються територіальному органу внутрішніх справ та Комітетові.

У разі знищення наркотичних засобів спеціалізованим підприємством, що належить до сфери управління Мінекоресурсів, акт складається у чотирьох примірниках та підписується керівником спеціалізованого підприємства, керівником підприємства та представником відповідного органу внутрішніх справ і скріплюється відповідними печатками. Перший примірник акта залишається на спеціалізованому підприємстві, інші надсилаються підприємству, відповідному органу внутрішніх справ і Комітетові.

Додаток 1

до Порядку

ЗАЯВА

на одержання дозволу на знищення наркотичних

засобів, психотропних речовин і прекурсорів, визнаних

непридатними для подальшого використання або переробки,

а також відходів, що містять наркотичні засоби

чи психотропні речовини

__________________________________________________________________

(найменування державного органу з контролю за наркотиками)

від ______________________________________________________________

(найменування та місце знаходження юридичної особи)

Сторінки 1   2   3   4   5  
Коментарі до даного документу
Додати коментар