/  
 ДОКУМЕНТІВ 
20298
    КАТЕГОРІЙ 
30
Про проект  Рекламодавцям  Зворотній зв`язок  Контакт 

Про затвердження Порядку фінансування будівництва та ремонту житлових будинків для громадян Закарпатської області, які постраждали внаслідок березневого (2001 року) паводка (07.04.2001), Детальна інформація

Тема: Про затвердження Порядку фінансування будівництва та ремонту житлових будинків для громадян Закарпатської області, які постраждали внаслідок березневого (2001 року) паводка (07.04.2001)
Тип документу: Реферат
Предмет: Закони України
Автор: Олексій
Розмір: 0
Скачувань: 558
Скачати "Реферат на тему Про затвердження Порядку фінансування будівництва та ремонту житлових будинків для громадян Закарпатської області, які постраждали внаслідок березневого (2001 року) паводка (07.04.2001)"
Сторінки 1   2  
B

\x00B2

\x3700$\x2438\x4800$\x6467\x5387Y\x1C005. Розмір грошової допомоги на будівництво та ремонт житлових будинків визначається за такими усередненими показниками:

------------------------------------------------------------------

N | Найменування робіт та витрат |Будівництво|Ремонт п/п | | |

------------------------------------------------------------------ 1. Вартість матеріалів (з урахуванням 521,09 107,77

податку на додану вартість та доставки

до місця будівництва)

2. Ведення будівництва 80,64 27,81

Усього за 1 кв. метр 601,73 135,58

Розмір грошової допомоги включає в себе вартість придбання та доставки до місця будівництва будівельних матеріалів у номенклатурі та кількості, що обчислюється виходячи із фактично втраченої або пошкодженої загальної площі житлового будинку та нормативних показників вартості і кількості будівельних матеріалів у розрахунку на 1 кв. метр цієї площі (але не більше ніж 90 кв. метрів), та коштів, необхідних для ведення робіт з будівництва.

При цьому, розмір грошової допомоги на ремонт уточнюється відповідно до переліку і обсягів ремонтних робіт, зазначених в актах, які оформляються згідно з пунктом 2 цього Порядку.

6. Закарпатська облдержадміністрація має право замість надання грошової допомоги для будівництва житлових будинків, розмір якої визначається згідно з пунктом 5 цього Порядку, за згодою громадян, у тому числі одиноких, пенсіонерів та інвалідів за договірними цінами житло, яке є власністю фізичних та юридичних осіб, з подальшою його безоплатною передачею у власність потерпілих громадян.

7. Фінансування витрат, пов'язаних з наданням грошової допомоги, а також придбанням житла, провадиться в установленому порядку через територіальні органи Державного казначейства на підставі списків громадян і відповідно до договорів купівлі-продажу.

8. Грошова допомога, необхідна для будівництва та ремонту житлових будинків, на підставі списків громадян за поданням Закарпатської облдержадміністрації перераховується на поточні рахунки громадян власників житлових будинків, які відкриваються на їх ім'я у відділеннях Ощадбанку.

Громадяни, на поточні рахунки яких у відділеннях Ощадбанку надходять кошти для будівництва та ремонту житлових будинків, витрачають їх лише за цільовим призначенням у порядку, визначеному Закарпатською облдержадміністрацією.

9. Громадяни мають право використовувати грошову допомогу для будівництва нового житла в будь-якому місті на території України за умови отримання відповідного дозволу органу місцевого самоврядування.

Роботи з ремонту проводяться лише на пошкоджених житлових будинках, що належать громадянам на правах приватної власності.

10. Постійний контроль за відпускними цінами на будівельні матеріали та транспортні послуги, які продаються та надаються за рахунок бюджетних коштів, передбачених для будівництва та ремонту житлових будинків здійснюються Закарпатською облдержадміністрацією разом з Державною інспекцією з контролю за цінами в Закарпатській області.

11. Консультаційна та організаційна допомога громадянам з питань оформлення грошової допомоги, закупівлі будівельних матеріалів, необхідних для будівництва нових та ремонту пошкоджених житлових будинків, вибору проекту будівництва, виготовлення та видачі будівельного паспорту, здійснення архітектурно-будівельного контролю за веденням будівництва та дотримання будівельних норм (у тому числі антисейсмічних вимог) надається громадянам Закарпатською облдержадміністрацією.

Сторінки 1   2  
Коментарі до даного документу
Додати коментар