Жінка у післяпологовий період, Детальна інформація

Жінка у післяпологовий період
Тип документу: Реферат
Сторінок: 3
Предмет: Медицина, БЖД
Автор: Олексій
Розмір: 0
Скачувань: 826
Насолода від того, що Ви маєте дитину, компенсує всі дискомфортні відчуття після родів.

ЗА ДОПОМОГОЮ ЩОДЕННИХ НЕВИСНАЖЛИВИХ ВПРАВ Ваша фігура може повернутися до нормального стану навіть за три місяці після родів, хоча м'язи живота ще не будуть такими, як раніше. Займайтеся цими вправами спочатку потихеньку, оскільки зв'язки ще м'які і легко розтягуються. Припиняйте робити вправи відразу, тільки-но відчуєте біль чи втому. Краще займатися менше, але часто.

ПЕРШИЙ ТИЖДЕНЬ

Можете робити вправи для зміцнення м'язів таза і живота вже наступного дня після родів. Вправи для м'язів тазового дна і «педальки» також добрі, якщо Ви мали кесаревий розтин.

ВПРАВИ ДЛЯ М'ЯЗІВ ТАЗА з першого дня

Щодня, якомога частіше, робіть невиснажливі вправи на стискування та нахили, це попередить самовільне витікання сечі. Важливо, аби Ви виконували їх, заки перейдете до вправ на другому тижні. Якщо Вам накладали шви, зміцнення м'язів таза допоможе їм загоїтися.

ВПРАВА «ПЕДАЛЬКИ» з першого дня

Ця вправа захистить Ваші ноги від набряків та покращить кровообіг. Згинайте стопи на себе і від себе в щиколотці. Робіть вправу щогодини.

ВПРАВИ ДЛЯ ЗМІЦНЕННЯ ПРЕСА з першого дня

Добрий спосіб для зміцнення цих м'язів — підтягнути м'язи, як при видиху, потримати так кілька секунд, а тоді розслабитися. Намагайтеся робити це найчастіше.

На п'ятий день після родів, якщо почуватиметеся нормально, починайте робити двічі на день наступні вправи:

1.Ляжте на спиту, підіпріть голову та плечі двома подушками, зігніть ноги і трохи розслабте їх. Схрестіть руки на животі.

2.Підніміть голову та плечі, одну, підіпріть одночасно видихаючи повітря злегка натискуючи на кожну сторону живота долонями рук так, ніби Ви ми, стягуєте обидва боки разом. Утримайте таке положення кілька секунд, потім видихніть і розслабтесь. Повторіть цю вправу три рази.

УВАГА

Якщо Вам робили кесаревий розтин, Ви ще не те готові виконувати вправи для м'язів живота протягом першого тижня після родів, і хоча на другі тиждень у Вас вже буде звичайний режим, все ж робіть ці вправи пізніше. Порадьтеся зі своїм лік рем, перш ніж розпочати вправи.

ДРУГИЙ ТИЖДЕНЬ

Десь через тиждень після родів спробуйте робити ці вправи щоденно принаймні протягом трьох місяців.

Повторюйте кожну вправу стільки разів, скільки зможете. Починайте з вправ на прес, і якщо Вам це вдасться легко, — переходьте до наступної. Якщо вона виявиться для Вас важкою, робіть вправи на прес ще кілька днів. Не забувайте вправи для м'язів таза.

1 ВПРАВИ НА ПРЕС Сядьте, зігнувши ноги в колінах та роз ставивши їх, складіть руки на грудях.

2 Видихаючи повітря і зле рухаючи тазом вперед, поступово відхиляйтеся назад доти, доки Ви не відчуєте, м'язи живота напружені. Тримайтеся у такій позиції якомога довше дихайте нормально. Потім вдихніть глибоко повітря і сядьте прямо.

1 БОКОВІ НАХИЛИ Ляжте на спину, руки вздовж тіла притиснені долонями до стегон.

2 Трішки підніміть голову і нахиліть тіло вліво, причому ковзайте лівою рукою по стегні. Ляжте у висхідну позицію і відпочиньте хвильку, потім повторіть те саме на праву сторону. Коли вправа стане легкою для Вас, робіть її 2-3 рази на кожен бік.

1 ВПРАВИ ДЛЯ ПРЕСА Ляжте на підлогу, зігніть ноги в колінах і трішки розведіть їх. Покладіть руки на стегна.

2 Видихніть і підніміть голову та плечі. Піднімайтесь вперед, намагаючись торкнутися руками колін. Не хвилюйтеся, якщо спочатку не зможете правильно виконати вправу. У Вас це виходитиме з часом. Під кінець вправи вдихніть повітря і розслабтесь.

ЯКЩО ЦЕ ЛЕГКО — СПРОБУЙТЕ

» підніматися повільно і втриматися в цьому положенні якнайдовше

» покласти руки на груди, коли піднімаєте голову і плечі

» покласти руки за голову, коли Ви піднімаєтеся.

ПЕРЕВІРКА М'ЯЗІВ ТАЗА

На третій місяць після родів м'язи таза повинні стати знову сильними. Перевірте їх, підскакуючи. При самовільному виділенні сечі робіть вправи для м'язів таза ще один місяць. Якщо підтікання сечі залишається проблемою — зверніться до лікаря.

The online video editor trusted by teams to make professional video in minutes