/  
 ДОКУМЕНТІВ 
20298
    КАТЕГОРІЙ 
30
Про проект  Рекламодавцям  Зворотній зв`язок  Контакт 

Системне програмне забезпечення, Детальна інформація

Тема: Системне програмне забезпечення
Тип документу: Курсова
Предмет: Комп`ютерні науки
Автор: Олексій
Розмір: 0
Скачувань: 935
Скачати "Курсова на тему Системне програмне забезпечення"
Сторінки 1   2   3   4   5   6   7   8   9  
Діалогове вікно

Зміст

Вступ………………………………………….....................................

1. Загальна структура курсової роботи.......………………………...

2. Основні класи та функції.................................. ………………….

3. Cтворення меню……………………………………………………

4. Створення діалогових вікон.........…………………………………

5. Робота з графікою..................……………………………………..

6. Виконання обробки матриці на Асемблері.............................…...

7. Робота з файлами в Visual C++6.0…………………………………

Висновки...............................………………………………………….

Література.............................………………………………………….

Додатки................................…………………………………………..Анотація.

Курсова робота присвячена розробці об(єктно-орієнтованої програми мовою C++ в середовищі Windows 95/98 на основі бібліотеки MFC пакету VISUAL C++ 6.0. Інтерфейс в головній програмі реалізований за допомогою меню і діалогових вікон на основі класів бібліотеки MFC. Також виконана зручна робота з файлами: відкриття, збереження, видалення. Створення власних діалогових вікон. При створенні меню задається бажана кількість кнопок їх вигляд та розміщення.

Реалізоване паралельне виконання головної програми і програми на Assembler.

Результати виконання арифметичних операцій представлені в аналітичному і графічному вигляді.

ВСТУП

Visual С++ 6.0 представляє собою потужний та складний інструмент для створення 32-розрядних приложень Windows 95 та Windows NT. Ці приложення набагато переважають як за об’ємом так і по складності своїх попередників для 16-розрядних Windows та ще набагато древніших програм, які звгалі обходяться без графічного інтерфейса. Але не дивлячись на те, що об’єм та складніст програм збільшуються, для їх створення програмісту потрібно не більше, а набагато менше зусиль, по крайній мірі для тих, хто правильно вибираєнеобхідні інструментальні засоби.

Саме таким інструментом є Visual С++ 6.0. Visual С++ 6.0 ( це універсальний пакет програмування, який дозволяє створювати модулі з графічним інтерфейсом під операційну систему Windows 95(98). Окрім можливостей, які дає C, С++ надає гнучкі та ефективні засоби визначення нових типів. Використовуючи визначення нових типів, що точно відповідають концепціям прикладних програм, програміст може розділяти розроблювану програму на частини, що легко піддаються контролю. Такий метод побудови програм часто називають абстракцією даних. Інформація про типи міститься у деяких об’єктах типів, визначених користувачем. Такі об’єкти прості та надійні у використанні у тих ситуаціях, коли їх тип не можна встановити на стадії компіляції. Програмування з застосуванням таких об’єктів часто називають об’єктно-орієнтованим. При правильному використанні цей метод дає коротші, простіші в налагодженні та використанні модулі та програми.

Відмінною особливістю мови С++ є поняття класу, яке ще більш широко і яскраво реалізоване в Visual С++ 6.0. Клас – це новий тип змінної, що визначається користувачем. Класи забезпечують приховування даних, гарантовану ініціалізацію даних, неявне перетворення типів, динамічне завдання типу, управління, що контролюється користувачем, механізми перевантаження операцій. В Visual С++ 6.0 збережені можливості мови C по роботі з основними об’єктами апаратного забезпечення (біти, байти, слова, адреси і т.п.).

Visual С++ 6.0 та його бібліотеки, як стандартні, так і MFC спроектовані так, щоб забезпечувати мобільність. Бібліотека MFC дає змогу швидко та ефективно реалізувати графічний інтерфейс та обробляти потрібні функції та повідомлення.

1. Загальна структура програми

Курсова робота складається з декількох окремих блоків (файлів):

proba.cpp – основна програма, написана мовою С++ на базі пакету Visual C++6.0, в якій створено графічний інтерфейс з використанням меню, діалогових вікон, повідомлень, графіки, роботи з файлами. Вона реалізує введення з клавіатури в діалоговому вікні матриці чисел із послідуючим записом даних у файл IN.DAT, який має знаходитись в робочому каталозі; якщо в робочому каталозі даного файлу немає, програма створить новий з таким же ім’ям.

Proba.rc – файл ресурсів, який використовується головною програмою і в якому створені такі об’єкти як меню, діалогові вікна для вводу інформації, обробки даних та виведення результатів; в файлі Lab.rc задаються та визначаються всі ре

сурси головного вікна, а саме: тип та структура панелі меню, форма та вигляд діалогових вікон, іконки;

Сторінки 1   2   3   4   5   6   7   8   9  
Коментарі до даного документу
Додати коментар