/  
 ДОКУМЕНТІВ 
20298
    КАТЕГОРІЙ 
30
Про проект  Рекламодавцям  Зворотній зв`язок  Контакт 

Звіт про практику в Міськвиконкомі, Детальна інформація

Тема: Звіт про практику в Міськвиконкомі
Тип документу: Реферат
Предмет: Правознавство
Автор: Олексій
Розмір: 0
Скачувань: 1580
Скачати "Реферат на тему Звіт про практику в Міськвиконкомі"
Сторінки 1   2   3   4  
Після допиту потерпілих почали допит свідка.

Далі, суддя, вислухавши думку замісника прокурора вирішив відкласти судове засідання до 18 червня, оскільки був відсутній потерпілий від розбійного нападу громадянин Михайлюк. Було вирішено здійснити його примусовий привід.

В усі інші дні ми заповнювали протоколи з адміністративних справ. З прийняттям і вступленням в силу нового законодавства про судоустрій одією із фунуцій, суддів став розгляд адміністративних справ і винесення по них постанов. Ті, з якими ми практикувалися стосувалися перевищення швидкості прикеруванні транспортним засобом. На місці події працівники міліції складають протокол, який разом із направленням надсилаються у відповідний суд за територіальною підсудністю, передбаченою статтею 125 цпк України. З цього протоколу суддя виписує, в постанову дані порушника і визнає його винним, зобов’язавши сплатити штраф, який коливається приблизно від 0,5 до 20 неоподаткованих мінімумів доходів громадян.

Ще одним документом, який ми заповнювали, були судові повістки. Вони заповняються за спеціальними правилами, як і інші документи.

Сторінки 1   2   3   4  
Коментарі до даного документу
Додати коментар