Необхідність ефективного формування банківських ресурсів, Детальна інформація
Необхідність ефективного формування банківських ресурсів
6600:3:12=183 щомісяця.
Приклад №4
Прийнятий вклад в сумі 700 тис.грн на строк 5 міс. Під 15% річних.
Умовами депозитного договору передбачено, що якщо вклад не вилучений з рахунку на протязі 1 року, дохід буде складати 18% річних, протягом 1,5 року то 21% річних, і 2 років –24% річних. Сплата процентів здійснюється щомісячно Доход вкладника щомісячно буде складати:
При 15% річних
(700*15%*5міс)/ (12*100%) = 44 тис. грн.
При 18% річних
(700*18%)/ 100% = 126 тис. грн.
При 21% річних
(700*21%*18міс)/ (12*100%) = 220,5 тис. грн.
При 24% річних
(700*24%*2 р.)/ 100% = 336 тис. грн.
Приклад №5
Запропонований обсяг кредитів на кредитному аукціоні 32 млн. грн.
В цьому випадку максимальна сума кредиту, яку може одержати 1 банк, становить 16 млн.грн.
Приклад №6
Комерційний банк “Ера” подав заявку на прийняття участі в кредитному аукціоні. Власні кошти банку - 7 млн.грн. У банку є заборгованість за минулим кредитним аукціоном в сумі 30 млн.грн. Заявка подана на суму 6 млн.грн.
П’ятикратний розмір власних коштів банку%
7000000*5= 35 млн.грн.
сума заборгованості з урахуванням суми заявки:
30 млн грн+60млн. грн.= 36 млн. грн. 36000000> 35000000
Комерційний банк ”Ера” не може приймати участь в даному кредитному аукціоні.
Канали, методи збуту продукту й засоби його стимулювання
Цільове призначення депозитного % і його перевага для банку і клієнтів
Цінова політика
Мета депозитної політики банку
SWOT-аналіз депозитної діяльності банку (сильні, слабкі сторони банку,можливості та загрози збоку зовнішнього середовища)
Аналіз продуктової, цінової, збутовоїта комунікаційної політики банків-конкурентів на депозитному ринку
Дослідження ринку депозитних послуг та оцінка впливу політики НБУ на його стан і тенденції розвитку
Підготовка програми розвитку(впровадження заходів організаційного і технологічного характеру
Приклад №4
Прийнятий вклад в сумі 700 тис.грн на строк 5 міс. Під 15% річних.
Умовами депозитного договору передбачено, що якщо вклад не вилучений з рахунку на протязі 1 року, дохід буде складати 18% річних, протягом 1,5 року то 21% річних, і 2 років –24% річних. Сплата процентів здійснюється щомісячно Доход вкладника щомісячно буде складати:
При 15% річних
(700*15%*5міс)/ (12*100%) = 44 тис. грн.
При 18% річних
(700*18%)/ 100% = 126 тис. грн.
При 21% річних
(700*21%*18міс)/ (12*100%) = 220,5 тис. грн.
При 24% річних
(700*24%*2 р.)/ 100% = 336 тис. грн.
Приклад №5
Запропонований обсяг кредитів на кредитному аукціоні 32 млн. грн.
В цьому випадку максимальна сума кредиту, яку може одержати 1 банк, становить 16 млн.грн.
Приклад №6
Комерційний банк “Ера” подав заявку на прийняття участі в кредитному аукціоні. Власні кошти банку - 7 млн.грн. У банку є заборгованість за минулим кредитним аукціоном в сумі 30 млн.грн. Заявка подана на суму 6 млн.грн.
П’ятикратний розмір власних коштів банку%
7000000*5= 35 млн.грн.
сума заборгованості з урахуванням суми заявки:
30 млн грн+60млн. грн.= 36 млн. грн. 36000000> 35000000
Комерційний банк ”Ера” не може приймати участь в даному кредитному аукціоні.
Канали, методи збуту продукту й засоби його стимулювання
Цільове призначення депозитного % і його перевага для банку і клієнтів
Цінова політика
Мета депозитної політики банку
SWOT-аналіз депозитної діяльності банку (сильні, слабкі сторони банку,можливості та загрози збоку зовнішнього середовища)
Аналіз продуктової, цінової, збутовоїта комунікаційної політики банків-конкурентів на депозитному ринку
Дослідження ринку депозитних послуг та оцінка впливу політики НБУ на його стан і тенденції розвитку
Підготовка програми розвитку(впровадження заходів організаційного і технологічного характеру
The online video editor trusted by teams to make professional video in
minutes
© Referats, Inc · All rights reserved 2021