/  
 ДОКУМЕНТІВ 
20298
    КАТЕГОРІЙ 
30
Про проект  Рекламодавцям  Зворотній зв`язок  Контакт 

Про затвердження Положення про комісію з проведення перевірок підприємств - виробників оптичних дисків та порядку проведення цих перевірок (28.04.2001), Детальна інформація

Тема: Про затвердження Положення про комісію з проведення перевірок підприємств - виробників оптичних дисків та порядку проведення цих перевірок (28.04.2001)
Тип документу: Реферат
Предмет: Закони України
Автор: Олексій
Розмір: 0
Скачувань: 607
Скачати "Реферат на тему Про затвердження Положення про комісію з проведення перевірок підприємств - виробників оптичних дисків та порядку проведення цих перевірок (28.04.2001)"
Сторінки 1   2   3  
Голова та члени комісії, а також члени робочих груп беруть участь у їх роботі на громадських засадах.

5. Формою роботи комісії є засідання, які проводяться у разі потреби за ініціативою голови комісії.

6. Рішення комісії приймається відкритим голосуванням простою більшістю голосів членів, присутніх на засіданні, та оформлюється протоколом, який підписує її голова. У разі рівного розподілу голосів вирішальним є голос голови комісії.

7. Організаційно-технічне забезпечення роботи комісії здійснює орган виконавчої влади, представник якого її очолює.

Затверджено

постановою Кабінету Міністрів України

від 28 квітня 2001 р. N 414

ТИМЧАСОВИЙ ПОРЯДОК

проведення перевірок підприємств - виробників

оптичних дисків

1. Цей Порядок визначає механізм проведення перевірки підприємств - виробників оптичних дисків (далі - перевірка) з метою визначення стану дотримання виробниками авторського і суміжних прав на фонограми правовласників, які доручили захист своїх прав Міжнародній федерації індустрії звукозапису (IFPI), та/або інших власників авторського чи суміжних прав.

2. Предметом перевірки є продукція, технологічний процес її виготовлення та документація підприємства - виробника оптичних дисків щодо:

оформлення замовлень на виготовлення дисків (договори, угоди);

підтвердження наявності у замовника права на використання твору, який відтворюється в результаті виготовлення оптичних дисків;

прийняття від замовника, зберігання і повернення замовникові матриці (плівки чи диска);

відповідності обсягів витраченої сировини (полікарбонат, фарба тощо) обсягу замовлення;

купівлі, зберігання, використання і продажу обладнання, яке використовується на всіх ступенях виробничого процесу та розташоване на всіх виробничих площах підприємства - виробника оптичних дисків.

3. Комісією з проведення перевірок підприємств - виробників оптичних дисків створюється робоча група.

Перевірка проводиться робочою групою в будь-який час у робочі або вихідні дні в присутності керівника підприємства-виробника або уповноваженої ним особи і не зупиняє роботу цього підприємства.

B*

r

e

e

i

\x3700$\x2438\x4800$\x6467\x49EDi\x1C00 та захисту прав і законних інтересів підприємства - виробника оптичних дисків.

4. Голова робочої комісії за ініціативою будь-якого члена робочої групи або керівника підприємства - виробника оптичних дисків або уповноваженої ним особи має право прийняти рішення про проведення експертизи з призначенням експерта або групи експертів.

Один примірник рішення про проведення експертизи надається підприємству - виробнику оптичних дисків, що є невід'ємною частиною акта перевірки.

Факт відбору зразків продукції підприємства-виробника, інших предметів та матеріалів для проведення експертизи фіксується в акті перевірки. Кількість зразків не повинна перевищувати обсягу, необхідного для проведення експертизи. Відібрані зразки упаковуються та опечатуються з підписами голови та всіх членів робочої групи і керівника підприємства - виробника оптичних дисків або уповноваженої ним особи.

Усі відібрані під час проведення перевірки зразки продукції, матеріалів, предметів зберігаються належним чином і в умовах, які виключають їх зникнення чи фальсифікацію.

5. У разі призначення і проведення експертизи керівник підприємства - виробника оптичних дисків або уповноважена ним особа:

Сторінки 1   2   3  
Коментарі до даного документу
Додати коментар