/  
 ДОКУМЕНТІВ 
20298
    КАТЕГОРІЙ 
30
Про проект  Рекламодавцям  Зворотній зв`язок  Контакт 

Про затвердження переліку платних послуг, що надаються підрозділами Державної автомобільної інспекції Міністерства внутрішніх справ (23.05.2001), Детальна інформація

Тема: Про затвердження переліку платних послуг, що надаються підрозділами Державної автомобільної інспекції Міністерства внутрішніх справ (23.05.2001)
Тип документу: Реферат
Предмет: Закони України
Автор: Олексій
Розмір: 0
Скачувань: 764
Скачати "Реферат на тему Про затвердження переліку платних послуг, що надаються підрозділами Державної автомобільної інспекції Міністерства внутрішніх справ (23.05.2001)"
Сторінки 1   2   3   4  
24. Надання практичної допомоги з питань приведення матеріально-технічної бази та документації у відповідність з установленими вимогами для провадження підприємницької діяльності, пов'язаної з реалізацією транспортних засобів.

25. Перевірка на відповідність встановленим правилам, нормам і стандартам з безпеки дорожнього руху документів на розміщення реклами та рекламних носіїв на транспортних засобах з оформленням відповідних погоджень.

26. Оформлення технічних умов на переобладнання транспортного засобу.

27. Проведення перевірки автомобілів, причепів (виготовлених самостійно) на відповідність вимогам безпеки дорожнього руху, нормам і стандартам з оформленням відповідних документів.

28. Оформлення дозволу на заміну номерного агрегата транспортного засобу.

29. Розроблення комп'ютерних макетів та організація виготовлення номерних знаків транспортних засобів, які виготовляються за індивідуальними замовленнями їх власників, і касет для номерних знаків.

30. Підготовка документів та оформлення висновку щодо подальшої експлуатації транспортного засобу, ідентифікаційні номери кузова (рами) якого підроблені або який розшукується правоохоронними органами іноземних держав.

31. Проведення оцінки вартості транспортного засобу або номерного вузла та агрегата з видачею встановлених документів.

32. Надання у користування систем спостереження за рухом транспортних засобів суб'єктам підприємницької діяльності, що перевозять небезпечні вантажі, з метою їх захисту від незаконного заволодіння та запобігання надзвичайним ситуаціям.

33. Підготовка виставок спецтехніки, спецзасобів та обладнання Державтоінспекції, надання зразків спецтехніки, спецзасобів та обладнання Державтоінспекції для експонування на виставках, використання під час кіно-, відео-, фотозйомок, показів та презентацій (за замовленням).

34. Доставка, у тому числі з використанням спеціальних транспортних засобів, затриманих або технічно несправних транспортних засобів до місця зберігання.

35. Зберігання транспортних засобів на спеціальних майданчиках і стоянках Державтоінспекції.

36. Маркування автомобілів, установлення технічних пристроїв та систем для забезпечення захисту транспортних засобів від незаконного заволодіння (за зверненням).

37. Надання консультацій, довідкових та інформаційних матеріалів з питань реєстраційно-екзаменаційної та іншої діяльності в межах компетенції Державтоінспекції (за зверненням).

38. Надання підприємствам (об'єднанням), установам та організаціям усіх форм власності дозволу на право проведення технічних оглядів транспортних засобів спеціально уповноваженими комісіями.

39. Проведення перевірки за наявними обліками реєстрації (перереєстрації) або знаходження транспортного засобу в розшуку, встановлення року виготовлення транспортного засобу, справжності реєстраційних документів, підтвердження факту придбання (розмитнення), отримання іншої інформації про транспортний засіб з видачею у разі потреби відповідної довідки.

40. Проведення перевірок (аналогічних зазначеним у пункті 39) з використанням можливостей Національного центрального бюро Інтерполу в Україні та обліків правоохоронних органів зарубіжних країн з видачею у разі потреби відповідної довідки.

41. Проведення перевірки за наявними обліками видачі або вилучення посвідчення водія, допуску водія до перевезення небезпечних вантажів, причетності до дорожньо-транспортної пригоди, скоєння порушень Правил дорожнього руху з видачею у разі потреби відповідної довідки.

42. Оформлення документів, пов'язаних з придбанням або реалізацією транспортних засобів та кузовів (рам).

43. Перевірка відповідності тонування скла автомобілів вимогам стандартів з видачею встановленого документа (за зверненням).

44. Розроблення проектної документації, будівництво і ремонт дитячих автомістечок у місцях відпочинку населення та обладнання автомайданчиків на території навчальних закладів.

45. Проведення лекцій на автопідприємствах, в установах, а також для громадян, які порушили Правила дорожнього руху, за додатковою програмою вивчення цих Правил.

46. Фотографування або відеозапис місць дорожньо-транспортних пригод, виявлених фактів протиправних дій, пошкоджених транспортних засобів (за замовленням).

47. Забезпечення нагляду за дорожнім рухом у конкретно визначених місцях і ділянках вулично-дорожньої мережі (за замовленням юридичних та фізичних осіб).

48. Розроблення, випуск і розповсюдження методичної літератури та засобів наочної агітації з питань забезпечення безпеки дорожнього руху.

49. Реалізація продукції Державтоінспекції, перелік якої встановлюється МВС, учасникам дорожнього руху.

50. Охорона транспортних засобів, вантажів у місцях їх вимушеного паркування або складування (за зверненням).

51. Обстеження з виїздом на місце території або окремих ділянок автомобільних доріг, вулиць і залізничних переїздів, на яких планується проведення ремонтно-будівельних та інших робіт, розміщення об'єктів дорожньої інфраструктури, автокооперативів, споруд дорожнього сервісу, встановлення рекламних носіїв тощо.

52. Комп'ютерні послуги під час оформлення реєстраційних документів, посвідчень водія, дозволів та інших документів.

53. Ламінування документів.

Сторінки 1   2   3   4  
Коментарі до даного документу
Додати коментар