Покоління ЕОМ, Детальна інформація
Покоління ЕОМ
ІV покоління - на великих інтегральних схемах. (роздати конспекти лекцій).
5. 3акріплення нової теми.
1. Як же відповісти на це запитання -
Хто створив комп’ютер?
2. Розташуйте пристрої в тому порядку, в якому вони були створені:
а) інтегральна схема
б) транзистор
в) велика інтегральна схема
г) машина Лейбниця
д) машина Паскаля
е)ЕНІАК
ж)МАРК-1
е) рахівниця
3. Вставити пропущені слова:
1. Машина Паскаля виконувала
________дії, а машина Лейбниця
________дії.
2. Мова програмування АДА названа так на честь
_____________
3. Чарльза Бебіджа називають батьком сучасного комп’ютера, тому що він перший розробив проект машини, яка би працювала по______________ ____________________програмі.
4. ЕНІАК- перша_______________машина в світі.
5. МАРК 1- перша____________машина в світі.
V. Д/з.: конспект, новинки в області ОТ.
Урок в 14 гр.
Тема уроку: Операції над символьним змінними.
Мета уроку: закріпити знання учнів по попередній темі, учні повинні вміти виконувати вправі, де здійснюються операції над символьними змінними.
Обладнання: епідоскоп, кодоскоп
Хід уроку
І. Організаційний момент.
ІІ. Новинки в області ОТ (Вишиванок О., Воловська Л.)
5. 3акріплення нової теми.
1. Як же відповісти на це запитання -
Хто створив комп’ютер?
2. Розташуйте пристрої в тому порядку, в якому вони були створені:
а) інтегральна схема
б) транзистор
в) велика інтегральна схема
г) машина Лейбниця
д) машина Паскаля
е)ЕНІАК
ж)МАРК-1
е) рахівниця
3. Вставити пропущені слова:
1. Машина Паскаля виконувала
________дії, а машина Лейбниця
________дії.
2. Мова програмування АДА названа так на честь
_____________
3. Чарльза Бебіджа називають батьком сучасного комп’ютера, тому що він перший розробив проект машини, яка би працювала по______________ ____________________програмі.
4. ЕНІАК- перша_______________машина в світі.
5. МАРК 1- перша____________машина в світі.
V. Д/з.: конспект, новинки в області ОТ.
Урок в 14 гр.
Тема уроку: Операції над символьним змінними.
Мета уроку: закріпити знання учнів по попередній темі, учні повинні вміти виконувати вправі, де здійснюються операції над символьними змінними.
Обладнання: епідоскоп, кодоскоп
Хід уроку
І. Організаційний момент.
ІІ. Новинки в області ОТ (Вишиванок О., Воловська Л.)
The online video editor trusted by teams to make professional video in
minutes
© Referats, Inc · All rights reserved 2021