Розробка підприємства LOMAPAK, Детальна інформація
Розробка підприємства LOMAPAK
9 Нерозподілений прибуток минулого періоду 31416
10 Підсумковий нерозпділений прибуток 49980
Глава 2. Розрахункова частина.
Варіант 1
Визначимо ПДВ та виручку за оптовими цінами.
ПДВ = виручка за рік / 6 = 140000/6 = 23333.33 г.о.
В.опт = ПДВ х 5 = 23333.33 х 5 = 116666.67 г.о.
Виходячи з вказаної рентабельності, розподілимо виручку в оптових
цінах на прибуток та собівартість продукції:
Знайдемо прибуток:
Рентабельність=10%
Собівартість = виручка в оптових цінах/(1+0,1)
Прибуток = виручка в оптових цінах - собівартість
В.опт = с/в + (рентабельність/собівартість),
С/В = В. опт / 1,1 = 116666.67/1,1= 106060.61 г.о.
П = В.опт – с/в = 10606.06 г.о.
Виплачуємо з прибутку податок на прибуток, потім віддаєио частину
кредиту
Податок на прибуток = прибуток х ставку податку
Ставка податку = 30%
Частка кредиту = сума кредиту / кількість років
Податок на прибуток = 3181.82 г. о.
Прибуток після сплати податку = 7424.24 г. о.
Частка кредиту = 1000 г. о.
Залишок прибутку = 6424.24 г. о.
Визначимо можливий розмір дивідендів на вкладений капітал.
Розмір дивідендів = залишок прибутку/вкладений капітал х 100%
Розмір дивідендів = 32.12%
Визначимо амортизаційні відрахування і витрати на підтримку обладнання в робочому стані (на ряд років).
10 Підсумковий нерозпділений прибуток 49980
Глава 2. Розрахункова частина.
Варіант 1
Визначимо ПДВ та виручку за оптовими цінами.
ПДВ = виручка за рік / 6 = 140000/6 = 23333.33 г.о.
В.опт = ПДВ х 5 = 23333.33 х 5 = 116666.67 г.о.
Виходячи з вказаної рентабельності, розподілимо виручку в оптових
цінах на прибуток та собівартість продукції:
Знайдемо прибуток:
Рентабельність=10%
Собівартість = виручка в оптових цінах/(1+0,1)
Прибуток = виручка в оптових цінах - собівартість
В.опт = с/в + (рентабельність/собівартість),
С/В = В. опт / 1,1 = 116666.67/1,1= 106060.61 г.о.
П = В.опт – с/в = 10606.06 г.о.
Виплачуємо з прибутку податок на прибуток, потім віддаєио частину
кредиту
Податок на прибуток = прибуток х ставку податку
Ставка податку = 30%
Частка кредиту = сума кредиту / кількість років
Податок на прибуток = 3181.82 г. о.
Прибуток після сплати податку = 7424.24 г. о.
Частка кредиту = 1000 г. о.
Залишок прибутку = 6424.24 г. о.
Визначимо можливий розмір дивідендів на вкладений капітал.
Розмір дивідендів = залишок прибутку/вкладений капітал х 100%
Розмір дивідендів = 32.12%
Визначимо амортизаційні відрахування і витрати на підтримку обладнання в робочому стані (на ряд років).
The online video editor trusted by teams to make professional video in
minutes
© Referats, Inc · All rights reserved 2021