Розробка підприємства LOMAPAK, Детальна інформація
Розробка підприємства LOMAPAK
Ставка проценту за кредит = 10%
Витрати на оплату процентів за кредит:
1 рік = 300
2 рік = 200
3 рік = 100
Визначимо платежі в позабюджетні фонди та віднімемо їх від загальної собівартості продукції
Інноваційний фонд = 1% від виручки в оптових цінах
Інноваційний фонд = 1060,61 г. о.
Уточнена собівартість = 106060.61 – 1060.61 = 105000
Підрахуємо всі фіксовані витрати (за даними варіанту) і відокремимо їх загальної собівартості продукції, зменшеної на суму платежів в позабюджетні фонди.
амортизаційні відрахування =3742,06
витрати на обладнання = 1384.62
витрати на рекламу = 500
витрати на енергію (п.6.2хп.17хп.7/100)х12 місяців = 16.80
витрати на зв’язок (п.14х12 місяців) = 114
витрати на оренду (п.17хп.18) х 12місяців =1680
оклад персоналу:
керівного (п.16.1х12 місяців х п.15.1) = 1800
допоміжного (п.16.2х12 місяців х п. 15.2) = 2400
Сума 4200
сплата % за кредит = 300
нарахування на заробітну плату (37,5%) = 1575
Фіксовані витрати = 13512.48
Змінні витрати = собівартість – фіксовані витрати = 91487.52
Визначимо змінні витрати на одиницю виробу (за даними варіанту)
– матеріали (витрати на матеріали + коеф. транспортно-заготовчі витрати) 22
– витрати на енергію (п.6.1 х п.7)/100 0.09
основна заробітна плата 8
додаткова заробітна плата (п.9 х п.8) = 2.32
відрахування (37,5%) = 3.87
Витрати на оплату процентів за кредит:
1 рік = 300
2 рік = 200
3 рік = 100
Визначимо платежі в позабюджетні фонди та віднімемо їх від загальної собівартості продукції
Інноваційний фонд = 1% від виручки в оптових цінах
Інноваційний фонд = 1060,61 г. о.
Уточнена собівартість = 106060.61 – 1060.61 = 105000
Підрахуємо всі фіксовані витрати (за даними варіанту) і відокремимо їх загальної собівартості продукції, зменшеної на суму платежів в позабюджетні фонди.
амортизаційні відрахування =3742,06
витрати на обладнання = 1384.62
витрати на рекламу = 500
витрати на енергію (п.6.2хп.17хп.7/100)х12 місяців = 16.80
витрати на зв’язок (п.14х12 місяців) = 114
витрати на оренду (п.17хп.18) х 12місяців =1680
оклад персоналу:
керівного (п.16.1х12 місяців х п.15.1) = 1800
допоміжного (п.16.2х12 місяців х п. 15.2) = 2400
Сума 4200
сплата % за кредит = 300
нарахування на заробітну плату (37,5%) = 1575
Фіксовані витрати = 13512.48
Змінні витрати = собівартість – фіксовані витрати = 91487.52
Визначимо змінні витрати на одиницю виробу (за даними варіанту)
– матеріали (витрати на матеріали + коеф. транспортно-заготовчі витрати) 22
– витрати на енергію (п.6.1 х п.7)/100 0.09
основна заробітна плата 8
додаткова заробітна плата (п.9 х п.8) = 2.32
відрахування (37,5%) = 3.87
The online video editor trusted by teams to make professional video in
minutes
© Referats, Inc · All rights reserved 2021