Розробка підприємства LOMAPAK, Детальна інформація
Розробка підприємства LOMAPAK
0 5 10 15 20 25 33 %
(272,67)
Згідно з графіком ВСД = 30,5%
Після перевірки була доведена вартість визначення ВСД
9641,12 / (1+0,305) + 9386,45/(1+0,305)^2 + 8750,50 / (1+0,305)^3 + 7406,66/(1+0,305)^4 + 6514,43/(1+0,305)^5 = 12581,66 + 15985,36 + 19447,53 + 21481,49 + 24656,36 = 94152,4 г. о.
Висновки відносно ефективності діяльності підприємства.
У підприємства, що розглядалося існує можливий розмір дивідендів вище середнього, тобто 32.12%. Якщо зважити на те, що банківська ставка за кредит складає 10%, то можна сказати, що даний проект є привабливим для тих інвесторів, які мають надію отримати завдяки вкладеному капіталу прибутки вище за середні.
Зміна прибутку даного підприємства пропорційно залежить від зміни його обсягу продаж. В даному випадку зміна обсягу продаж на 23.85 % тягне за собою зміну прибутку на 107%, що говорить про високу чутливість підприємства і відносну стабільність його доходів.
До того, як підприємство почне нести збитки, обсяг реалізації його товарів може знизитися на 99538.53 г. о. Або на 1729 одиниць продукції, що складає 71%. Дані показники говорять про дуже високу межу безпечності підприємства. За таких обставин підприємство має змогу вільно маневрувати в умовах ринку, демонструючи високу стійкість.
Період окупності даного проекту складає 2 роки 41 день. За цей проміжок часу грошові потоки за теперішньою вартістю досягнуть початкових інвестицій. Якщо даний період окупності задовольняє інвесторів, то вказаний проект приймається.
Внутрішня ставка доходності складає 30,5% . Вона є значно вищою за ставку по межі, яка складає 10%. Зважаючи на те, що визначена внутрішня ставка доходу вище, за ставку по межі, проект приймається.
Варіант 12
1. Визначимо ПДВ та виручку за оптовими цінами.
ПДВ = виручка за рік / 6 = 157000/6 = 26166.67 г.о.
В.опт = ПДВ х 5 = 26166.67 х 5 = 130833.33 г.о.
Виходячи з вказаної рентабельності, розподілимо виручку в оптових цінах на прибуток та собівартість продукції:
Знайдемо прибуток:
Рентабельність=10%
Собівартість = виручка в оптових цінах/(1+0,1)
Прибуток = виручка в оптових цінах - собівартість
В.опт = с/в + (рентабельність/собівартість),
С/В = В. опт / 1,1 = 130833.33/1,1= 118939.39 г.о.
П = В.опт – с/в = 11893.94 г.о.
3. Виплачуємо з прибутку податок на прибуток, потім віддаєио частину кредиту
Податок на прибуток = прибуток х ставку податку
Ставка податку = 30%
Частка кредиту = сума кредиту / кількість років
Податок на прибуток = 3568.18 г. о.
The online video editor trusted by teams to make professional video in
minutes
© Referats, Inc · All rights reserved 2021