Розробка підприємства LOMAPAK, Детальна інформація

Розробка підприємства LOMAPAK
Тип документу: Реферат
Сторінок: 51
Предмет: Економіка
Автор: Олексій
Розмір: 165.1
Скачувань: 866
Прибуток після сплати податку = 8325.76 г. о.

Частка кредиту = 14500/3=4833.33 г. о.

Залишок прибутку = 3492.43 г. о.

Визначимо можливий розмір дивідендів на вкладений капітал.

Розмір дивідендів = залишок прибутку/вкладений капітал х 100%

Розмір дивідендів = 3492.43/21000*100%=16.63%

Визначимо амортизаційні відрахування і витрати на підтримку обладнання в робочому стані (на ряд років).

Норма амортизаційних відрахувань = 17%

Коефіцієнт витрат на підтримку обладнання = 900 г. о.

Балансова вартість обладнання = 27000 г .о.

Амортизаційні відрахування = (балансова вартість х норма амортизаційних відрахувань/4) х 100

Витрати на підримку обладнання в робочому стані = (витрати / балансову вартість) х коефіцієнт витрат на підтримку обладнання в робочому стані.

Період Балансова вартість г.о. Амортиза-ційні відрахуван-ня

Г.о. Вартість на кінець періоду г.о. Витрати на підтримку обладнання в робочому стані г.о.



1 рік



1 квартал 27000 1147.50 25852.50

2 квартал 25852.50 1098.73 24753.77

3 квартал 24753.77 1052.04 23701.73

4 квартал 23701.73 1007.32 22694.41



4305.59

1333.33



2 рік



1 квартал 22694.41 964.51 21729.90

2 квартал 21729.90 923.52 20806.38

3 квартал 20806.38 884.27 19922.11

The online video editor trusted by teams to make professional video in minutes