Розробка підприємства LOMAPAK, Детальна інформація
Розробка підприємства LOMAPAK
4 квартал 11830.43 502.79 11327.64
2149.05
2671.27
Визначемо витрати на сплату процентів за кредит (на весь період повертання боргу).
Сума кредиту = 14500 г. о.
Ставка проценту за кредит = 9%
Витрати на оплату процентів за кредит:
1 рік = 1305 г. о.
2 рік = 870 г. о.
3 рік =435 г. о.
Визначимо платежі в позабюджетні фонди та віднімемо їх від загальної собівартості продукції
Інноваційний фонд = 1% від виручки в оптових цінах
Інноваційний фонд = 130833.33*1%=1308.33 г. о.
Підрахуємо всі фіксовані витрати (за даними варіанту) і відокремимо їх загальної собівартості продукції, зменшеної на суму платежів в позабюджетні фонди.
амортизаційні відрахування = 4305.59 г. о.
витрати на обладнання = 1333.33 г. о.
витрати на рекламу = 400 г. о.
витрати на енергію (п.6.2хп.17хп.7/100)х12 місяців = 36.04 г. о.
витрати на зв’язок (п.14х12 місяців) = 104.4 г. о.
витрати на оренду (п.17хп.18) х 12місяців = 1560 г. о.
оклад персоналу:
керівного (п.16.1х12 місяців х п.15.1) = 1800 г. о.
допоміжного (п.16.2х12 місяців х п. 15.2) = 1200 г. о.
Сума = 3000 г. о.
сплата % за кредит = 1305 г. о.
нарахування на заробітну плату (37,5%) = 1125 г. о.
Фіксовані витрати = 16737.32 г. о.
Змінні витрати = собівартість – фіксовані витрати = 102202.07 г. о.
2149.05
2671.27
Визначемо витрати на сплату процентів за кредит (на весь період повертання боргу).
Сума кредиту = 14500 г. о.
Ставка проценту за кредит = 9%
Витрати на оплату процентів за кредит:
1 рік = 1305 г. о.
2 рік = 870 г. о.
3 рік =435 г. о.
Визначимо платежі в позабюджетні фонди та віднімемо їх від загальної собівартості продукції
Інноваційний фонд = 1% від виручки в оптових цінах
Інноваційний фонд = 130833.33*1%=1308.33 г. о.
Підрахуємо всі фіксовані витрати (за даними варіанту) і відокремимо їх загальної собівартості продукції, зменшеної на суму платежів в позабюджетні фонди.
амортизаційні відрахування = 4305.59 г. о.
витрати на обладнання = 1333.33 г. о.
витрати на рекламу = 400 г. о.
витрати на енергію (п.6.2хп.17хп.7/100)х12 місяців = 36.04 г. о.
витрати на зв’язок (п.14х12 місяців) = 104.4 г. о.
витрати на оренду (п.17хп.18) х 12місяців = 1560 г. о.
оклад персоналу:
керівного (п.16.1х12 місяців х п.15.1) = 1800 г. о.
допоміжного (п.16.2х12 місяців х п. 15.2) = 1200 г. о.
Сума = 3000 г. о.
сплата % за кредит = 1305 г. о.
нарахування на заробітну плату (37,5%) = 1125 г. о.
Фіксовані витрати = 16737.32 г. о.
Змінні витрати = собівартість – фіксовані витрати = 102202.07 г. о.
The online video editor trusted by teams to make professional video in
minutes
© Referats, Inc · All rights reserved 2021