Розробка підприємства LOMAPAK, Детальна інформація
Розробка підприємства LOMAPAK
80 80541.6
65
55 1775.59
45
40
35
30
20 FC
16921.4
10
0 300 600 900 1300 1776 Шт.
Розрахуємо межу безпечності (запас фінансової міці) підприємства в натуральному та грошовому вимірі, а також у відсотках до обсягу реалізації продукції.
Межа безпечності = виручка в оптових цінах – виручка в точці беззбитковості
Межа безпечності в г.о. = 50293.15 г. о.
Межа безпечності в шт. = 1109 шт.
Межа безпечності в % = 38%
Розрахуємо операційний важіль
Ступінь операційного важілю = (виручка в оптових цінах – змінні витрати)/суму прибутку до сплати % за кредит.
Ступінь операційного важілю = 2.31
Проведимо частковий аналіз чутливості підприємства, тобто розрахуємо як зміниться прибуток у відсотках при зміні обсягу продаж на певний відсоток (згідно з варіантом) з подальшою перевіркою з використанням операційного важілю.
\x0394Прибутку = \x0394виручки у % х ступінь операційного важілю = 10%*2.31=23.1%
Визначаємо період окупності.
Визначаємо постійні витрати за 5 майбутніх років, враховуючи їх зміни через зміни суми амортизаційних відрахувань, витрат на підтримку обладнання в робочому стані, сплати % за кредит.
Рік Аморт. відрах. Витрат на облад. Енергія реклама Зв’язок оренда персонал % за кредит Сума
1 4305.59 1333.33 36.04 400 104.4 1560 3000 1305 12044.36
2 3618.99 1586.29 36.04 400 104.4 1560 3000 870 11175.72
3 3041.89 1887.25 36.04 400 104.4 1560 3000 435 10464.58
4 2556.80 2245.29 36.04 400 104.4 1560 3000 0 9902.53
5 2149.05 2671.27 36.04 400 104.4 1560 3000 0 9920.76
65
55 1775.59
45
40
35
30
20 FC
16921.4
10
0 300 600 900 1300 1776 Шт.
Розрахуємо межу безпечності (запас фінансової міці) підприємства в натуральному та грошовому вимірі, а також у відсотках до обсягу реалізації продукції.
Межа безпечності = виручка в оптових цінах – виручка в точці беззбитковості
Межа безпечності в г.о. = 50293.15 г. о.
Межа безпечності в шт. = 1109 шт.
Межа безпечності в % = 38%
Розрахуємо операційний важіль
Ступінь операційного важілю = (виручка в оптових цінах – змінні витрати)/суму прибутку до сплати % за кредит.
Ступінь операційного важілю = 2.31
Проведимо частковий аналіз чутливості підприємства, тобто розрахуємо як зміниться прибуток у відсотках при зміні обсягу продаж на певний відсоток (згідно з варіантом) з подальшою перевіркою з використанням операційного важілю.
\x0394Прибутку = \x0394виручки у % х ступінь операційного важілю = 10%*2.31=23.1%
Визначаємо період окупності.
Визначаємо постійні витрати за 5 майбутніх років, враховуючи їх зміни через зміни суми амортизаційних відрахувань, витрат на підтримку обладнання в робочому стані, сплати % за кредит.
Рік Аморт. відрах. Витрат на облад. Енергія реклама Зв’язок оренда персонал % за кредит Сума
1 4305.59 1333.33 36.04 400 104.4 1560 3000 1305 12044.36
2 3618.99 1586.29 36.04 400 104.4 1560 3000 870 11175.72
3 3041.89 1887.25 36.04 400 104.4 1560 3000 435 10464.58
4 2556.80 2245.29 36.04 400 104.4 1560 3000 0 9902.53
5 2149.05 2671.27 36.04 400 104.4 1560 3000 0 9920.76
The online video editor trusted by teams to make professional video in
minutes
© Referats, Inc · All rights reserved 2021