Розробка підприємства LOMAPAK, Детальна інформація
Розробка підприємства LOMAPAK
Визначимо змінні витрати на одиницю виробу (за даними варіанту)
матеріали (витрати на матеріали + коеф. транспортно-заготовчі витрати) = 16.05 г. о.
витрати на енергію (п.6.1 х п.7)/100 = 6.6 г. о.
основна заробітна плата = 6 г. о.
додаткова заробітна плата (п.9 х п.8) = 1.62 г. о.
відрахування (37,5%) = 2.86 г. о.
витрати інструменту = 2.3 г. о.
Сума змінних витрат на одиницю продукції = 35.43 г. о.
Визначимо кількість реалізованих виробів виходячи зі змінних витрат на одиницю продукції та їх загальної суми
Кількість реалізованих виробів = змінні витрати на весь випуск продукції/змінні витрати на одиницю продукції.
Кількість реалізованих виробів = 2884.62 <> 2885 шт.
Розподілимо платежі в позабюджетні фонди між фіксованими і змінними витратами і уточнимо їх суми.
Сума платежів = 1308.33 г. о.
Змінні витрати в загальній собівартості = 85.93%
Постійні витрати в загальній собівартості = 14.07%
На змінні витрати з платежів йде сума = 1124.25 г. о.
На постійні витрати з платежів йде сума = 184.08 г. о.
Змінні витрати становлять = 103326.32 г. о.
Постійні витрати становлять = 16921.40 г. о.
Уточнюємо змінні витрати на одиницю виробу = 103326.32/2885 = 35.82 г. о.
Визначаємо оптову та відпускну ціну виробу:
Ціна оптова = виручка в оптових цінах / кількість виробів = 45.35 г. о.
Ціна відпускна = ціна оптова х 1,2 = 54.42 г. о.
Визначаємо точку беззбитковості двома методами (аналітичним та графічним)
Аналітичний метод
ТБЗ = фіксовані витрати/(ціна оптова–змінні витрати на одиницю продукції)
ТБЗ = 1775.59<>1776 шт.
Кожна додатково реалізована (після досягнення точки беззбитковості) одиниця продукції буде вже забезпечувати прибуток.
Графічний метод s
Тис.г.о. VC
матеріали (витрати на матеріали + коеф. транспортно-заготовчі витрати) = 16.05 г. о.
витрати на енергію (п.6.1 х п.7)/100 = 6.6 г. о.
основна заробітна плата = 6 г. о.
додаткова заробітна плата (п.9 х п.8) = 1.62 г. о.
відрахування (37,5%) = 2.86 г. о.
витрати інструменту = 2.3 г. о.
Сума змінних витрат на одиницю продукції = 35.43 г. о.
Визначимо кількість реалізованих виробів виходячи зі змінних витрат на одиницю продукції та їх загальної суми
Кількість реалізованих виробів = змінні витрати на весь випуск продукції/змінні витрати на одиницю продукції.
Кількість реалізованих виробів = 2884.62 <> 2885 шт.
Розподілимо платежі в позабюджетні фонди між фіксованими і змінними витратами і уточнимо їх суми.
Сума платежів = 1308.33 г. о.
Змінні витрати в загальній собівартості = 85.93%
Постійні витрати в загальній собівартості = 14.07%
На змінні витрати з платежів йде сума = 1124.25 г. о.
На постійні витрати з платежів йде сума = 184.08 г. о.
Змінні витрати становлять = 103326.32 г. о.
Постійні витрати становлять = 16921.40 г. о.
Уточнюємо змінні витрати на одиницю виробу = 103326.32/2885 = 35.82 г. о.
Визначаємо оптову та відпускну ціну виробу:
Ціна оптова = виручка в оптових цінах / кількість виробів = 45.35 г. о.
Ціна відпускна = ціна оптова х 1,2 = 54.42 г. о.
Визначаємо точку беззбитковості двома методами (аналітичним та графічним)
Аналітичний метод
ТБЗ = фіксовані витрати/(ціна оптова–змінні витрати на одиницю продукції)
ТБЗ = 1775.59<>1776 шт.
Кожна додатково реалізована (після досягнення точки беззбитковості) одиниця продукції буде вже забезпечувати прибуток.
Графічний метод s
Тис.г.о. VC
The online video editor trusted by teams to make professional video in
minutes
© Referats, Inc · All rights reserved 2021