Розробка підприємства LOMAPAK, Детальна інформація
Розробка підприємства LOMAPAK
8527.61 / (1+0,272) + 7686.95/(1+0,272)^2 + 6928.81 / (1+0,272)^3 + 9537.49/(1+0,272)^4 + 8409.22 /(1+0,272)^5 = 10847,12 + 12437,36 + 14260,02 + 24967,93 + 28002,14 = 90514,57 г. о.
Висновки відносно ефективності діяльності підприємства.
У підприємства, що розглядалося існує середній можливий розмір дивідендів, тобто 16.63%. Якщо зважити на те, що банківська ставка за кредит складає 10%, то можна сказати, що даний проект є привабливим для тих інвесторів, які мають надію отримати завдяки вкладеному капіталу середні прибутки.
Зміна прибутку даного підприємства прямо пропорційно залежить від зміни його обсягу продаж. В даному випадку зміна обсягу продаж на 10% тягне за собою зміну прибутку на 23.1%, що говорить про невисоку чутливість підприємства і відносну стабільність його доходів.
До того, як підприємство почне нести збитки, обсяг реалізації його товарів може знизитися на 50293,15 г. о. Або на 1109 одиниць продукції, що складає 38%. Дані показники говорять про досить високу межу безпечності підприємства. За таких обставин підприємство має змогу вільно маневрувати в умовах ринку, демонструючи достатньо високу стійкість.
Період окупності даного проекту складає 2 роки 249 днів. За цей проміжок часу грошові потоки за теперішньою вартістю досягнуть початкових інвестицій. Якщо даний період окупності задовольняє інвесторів, то вказаний проект приймається.
Внутрішня ставка доходності складає 27,2% . Вона є значно вищою за ставку по межі, яка складає 10%. Зважаючи на те, що визначена внутрішня ставка доходу вище, за ставку по межі, проект приймається.
Варіант 22.
Визначимо ПДВ та виручку за оптовими цінами.
ПДВ = виручка за рік / 6 = 26333,33 г.о.
В.опт = ПДВ х 5 = 131666,67 г.о.
Виходячи з вказаної рентабельності, розподілимо виручку в оптових цінах на прибуток та собівартість продукції:
Знайдемо прибуток:
Рентабельність=10%
Собівартість = виручка в оптових цінах/(1+0,1)
Прибуток = виручка в оптових цінах - собівартість
В.опт = с/в + (рентабельність/собівартість),
С/В = В. опт / 1,1 = 131666,67/1,1= 119696,93 г.о.
П = В.опт – с/в = 11969,7 г.о.
Виплачуємо з прибутку податок на прибуток, потім віддаєио частину кредиту
Податок на прибуток = прибуток х ставку податку
Ставка податку = 30%
Частка кредиту = сума кредиту / кількість років
Податок на прибуток = 3590,91 г. о.
Прибуток після сплати податку = 8378,79 г. о.
Частка кредиту = 5333,3 г. о.
Залишок прибутку = 3045,5 г. о.
Визначимо можливий розмір дивідендів на вкладений капітал.
Розмір дивідендів = залишок прибутку/вкладений капітал х 100%
Розмір дивідендів = 14,5%
Висновки відносно ефективності діяльності підприємства.
У підприємства, що розглядалося існує середній можливий розмір дивідендів, тобто 16.63%. Якщо зважити на те, що банківська ставка за кредит складає 10%, то можна сказати, що даний проект є привабливим для тих інвесторів, які мають надію отримати завдяки вкладеному капіталу середні прибутки.
Зміна прибутку даного підприємства прямо пропорційно залежить від зміни його обсягу продаж. В даному випадку зміна обсягу продаж на 10% тягне за собою зміну прибутку на 23.1%, що говорить про невисоку чутливість підприємства і відносну стабільність його доходів.
До того, як підприємство почне нести збитки, обсяг реалізації його товарів може знизитися на 50293,15 г. о. Або на 1109 одиниць продукції, що складає 38%. Дані показники говорять про досить високу межу безпечності підприємства. За таких обставин підприємство має змогу вільно маневрувати в умовах ринку, демонструючи достатньо високу стійкість.
Період окупності даного проекту складає 2 роки 249 днів. За цей проміжок часу грошові потоки за теперішньою вартістю досягнуть початкових інвестицій. Якщо даний період окупності задовольняє інвесторів, то вказаний проект приймається.
Внутрішня ставка доходності складає 27,2% . Вона є значно вищою за ставку по межі, яка складає 10%. Зважаючи на те, що визначена внутрішня ставка доходу вище, за ставку по межі, проект приймається.
Варіант 22.
Визначимо ПДВ та виручку за оптовими цінами.
ПДВ = виручка за рік / 6 = 26333,33 г.о.
В.опт = ПДВ х 5 = 131666,67 г.о.
Виходячи з вказаної рентабельності, розподілимо виручку в оптових цінах на прибуток та собівартість продукції:
Знайдемо прибуток:
Рентабельність=10%
Собівартість = виручка в оптових цінах/(1+0,1)
Прибуток = виручка в оптових цінах - собівартість
В.опт = с/в + (рентабельність/собівартість),
С/В = В. опт / 1,1 = 131666,67/1,1= 119696,93 г.о.
П = В.опт – с/в = 11969,7 г.о.
Виплачуємо з прибутку податок на прибуток, потім віддаєио частину кредиту
Податок на прибуток = прибуток х ставку податку
Ставка податку = 30%
Частка кредиту = сума кредиту / кількість років
Податок на прибуток = 3590,91 г. о.
Прибуток після сплати податку = 8378,79 г. о.
Частка кредиту = 5333,3 г. о.
Залишок прибутку = 3045,5 г. о.
Визначимо можливий розмір дивідендів на вкладений капітал.
Розмір дивідендів = залишок прибутку/вкладений капітал х 100%
Розмір дивідендів = 14,5%
The online video editor trusted by teams to make professional video in
minutes
© Referats, Inc · All rights reserved 2021