Розробка підприємства LOMAPAK, Детальна інформація
Розробка підприємства LOMAPAK
Сума кредиту = 16000
Ставка проценту за кредит = 8%
Витрати на оплату процентів за кредит:
1 рік = 1280 г.о.
2 рік = 853,33 г.о.
3 рік = 426,67 г.о.
Визначимо платежі в позабюджетні фонди та віднімемо їх від загальної собівартості продукції
Інноваційний фонд = 1% від виручки в оптових цінах
Інноваційний фонд = 131666,67 х 0,01 = 1316,67 г.о.
Фонд ремонту та утримання автодоріг = 131666.67 * 0.012 = 1580 г.о.
Собівартість = 119696.97 – 1316.67 – 1580 = 116200 г.о.
Підрахуємо всі фіксовані витрати (за даними варіанту) і відокремимо їх загальної собівартості продукції, зменшеної на суму платежів в позабюджетні фонди.
амортизаційні відрахування 4066,39 г.о.
витрати на обладнання 1230,77 г.о.
витрати на рекламу 500 г.о.
витрати на енергію (п.6.2хп.17хп.7/100)х12 місяців 47,03 г.о.
витрати на зв’язок (п.14х12 місяців) 117,6 г.о.
витрати на оренду (п.17хп.18) х 12місяців 38,40 г.о.
оклад персоналу:
керівного (п.16.1х12 місяців х п.15.1) 1680 г.о.
допоміжного (п.16.2х12 місяців х п. 15.2) 2160 г.о.
Сума 3840 г.о.
сплата % за кредит 1280 г.о.
нарахування на заробітну плату (37,5%) 1440 г.о.
Фіксовані витрати = 16361,79 г.о.
Змінні витрати = собівартість – фіксовані витрати = 116800 – 16361,79 = 100438,2 г.о.
Визначимо змінні витрати на одиницю виробу (за даними варіанту)
– матеріали (витрати на матеріали + коеф. транспортно-заготовчі витрати)21,4г.о.
– витрати на енергію (п.6.1 х п.7)/100 0,078 г.о.
основна заробітна плата 8 г.о.
Ставка проценту за кредит = 8%
Витрати на оплату процентів за кредит:
1 рік = 1280 г.о.
2 рік = 853,33 г.о.
3 рік = 426,67 г.о.
Визначимо платежі в позабюджетні фонди та віднімемо їх від загальної собівартості продукції
Інноваційний фонд = 1% від виручки в оптових цінах
Інноваційний фонд = 131666,67 х 0,01 = 1316,67 г.о.
Фонд ремонту та утримання автодоріг = 131666.67 * 0.012 = 1580 г.о.
Собівартість = 119696.97 – 1316.67 – 1580 = 116200 г.о.
Підрахуємо всі фіксовані витрати (за даними варіанту) і відокремимо їх загальної собівартості продукції, зменшеної на суму платежів в позабюджетні фонди.
амортизаційні відрахування 4066,39 г.о.
витрати на обладнання 1230,77 г.о.
витрати на рекламу 500 г.о.
витрати на енергію (п.6.2хп.17хп.7/100)х12 місяців 47,03 г.о.
витрати на зв’язок (п.14х12 місяців) 117,6 г.о.
витрати на оренду (п.17хп.18) х 12місяців 38,40 г.о.
оклад персоналу:
керівного (п.16.1х12 місяців х п.15.1) 1680 г.о.
допоміжного (п.16.2х12 місяців х п. 15.2) 2160 г.о.
Сума 3840 г.о.
сплата % за кредит 1280 г.о.
нарахування на заробітну плату (37,5%) 1440 г.о.
Фіксовані витрати = 16361,79 г.о.
Змінні витрати = собівартість – фіксовані витрати = 116800 – 16361,79 = 100438,2 г.о.
Визначимо змінні витрати на одиницю виробу (за даними варіанту)
– матеріали (витрати на матеріали + коеф. транспортно-заготовчі витрати)21,4г.о.
– витрати на енергію (п.6.1 х п.7)/100 0,078 г.о.
основна заробітна плата 8 г.о.
The online video editor trusted by teams to make professional video in
minutes
© Referats, Inc · All rights reserved 2021