Розробка підприємства LOMAPAK, Детальна інформація
Розробка підприємства LOMAPAK
додаткова заробітна плата (п.9 х п.8) 1,6 г.о.
відрахування (37,5%) 3,6 г.о.
витрати інструменту 1,8г.о.
Сума змінних витрат на одиницю продукції = 36,48 г.о.
Визначимо кількість реалізованих виробів виходячи зі змінних витрат на одиницю продукції та їх загальної суми
Кількість реалізованих виробів = змінні витрати на весь випуск продукції/змінні витрати на одиницю продукції.
Кількість реалізованих виробів = 2753 шт.
Розподілимо платежі в позабюджетні фонди між фіксованими і змінними витратами і уточнимо їх суми.
Сума платежів = 1316,67 +1580 = 2896,67 г.о.
Змінні витрати взагальній собівартості = 100438,2 х 100% /116800 = 85,99%
Постійні витрати в загальній собівартості = 100% – 85,99% = 14,01%
На змінні витрати з платежів йде сума: 2896,67 х 0,8599 = 2490,85 г.о.
На постійні витрати з платежів йде сума: 2896,67 х 0,1401 = 405,82 г.о.
Змінні витрати становлять 100438,2 + 2490,85 = 102929,05 г.о.
Постійні витрати становлять 16361,79 + 405,82 = 16767,61 г.о.
Уточнюємо зміцнні витрати на одиницю виробу = 102929,05 / 2753 = 37,39 г.о.
Визначаємо оптову та відпускну ціну виробу:
Ціна оптова = виручка в оптових цінах / кількість виробів = 47,83 г.о.
Ціна відпускна = ціна оптова х 1,2 = 57,4 г.о.
Визначаємо точку беззбитковості двома методами (аналітичним та графічним)
Аналітичний метод
ТБЗ = фіксовані витрати/(ціна оптова–змінні витрати на одиницю продукції)
ТБЗ = 16767,61/(47,83–37,39) = 1606 шт.
Кожна додатково реалізована (після досягнення точки беззбитковості) одиниця продукції буде вже забезпечувати прибуток.
Графічний метод
Тис.г.о.
90
s
80 76814,98
відрахування (37,5%) 3,6 г.о.
витрати інструменту 1,8г.о.
Сума змінних витрат на одиницю продукції = 36,48 г.о.
Визначимо кількість реалізованих виробів виходячи зі змінних витрат на одиницю продукції та їх загальної суми
Кількість реалізованих виробів = змінні витрати на весь випуск продукції/змінні витрати на одиницю продукції.
Кількість реалізованих виробів = 2753 шт.
Розподілимо платежі в позабюджетні фонди між фіксованими і змінними витратами і уточнимо їх суми.
Сума платежів = 1316,67 +1580 = 2896,67 г.о.
Змінні витрати взагальній собівартості = 100438,2 х 100% /116800 = 85,99%
Постійні витрати в загальній собівартості = 100% – 85,99% = 14,01%
На змінні витрати з платежів йде сума: 2896,67 х 0,8599 = 2490,85 г.о.
На постійні витрати з платежів йде сума: 2896,67 х 0,1401 = 405,82 г.о.
Змінні витрати становлять 100438,2 + 2490,85 = 102929,05 г.о.
Постійні витрати становлять 16361,79 + 405,82 = 16767,61 г.о.
Уточнюємо зміцнні витрати на одиницю виробу = 102929,05 / 2753 = 37,39 г.о.
Визначаємо оптову та відпускну ціну виробу:
Ціна оптова = виручка в оптових цінах / кількість виробів = 47,83 г.о.
Ціна відпускна = ціна оптова х 1,2 = 57,4 г.о.
Визначаємо точку беззбитковості двома методами (аналітичним та графічним)
Аналітичний метод
ТБЗ = фіксовані витрати/(ціна оптова–змінні витрати на одиницю продукції)
ТБЗ = 16767,61/(47,83–37,39) = 1606 шт.
Кожна додатково реалізована (після досягнення точки беззбитковості) одиниця продукції буде вже забезпечувати прибуток.
Графічний метод
Тис.г.о.
90
s
80 76814,98
The online video editor trusted by teams to make professional video in
minutes
© Referats, Inc · All rights reserved 2021