Цикл уроків з теми “Іменник” у 3 класі чотирирічної початкової школи, Детальна інформація
Цикл уроків з теми “Іменник” у 3 класі чотирирічної початкової школи
а) на городі, б) в саду, в) на винограднику.
або:
На дошці записані речення.
Завдання: визначте, яке речення взяте з тексту (+), яке ні (-).
1+ 3 –
2 – 4 +
Систематичне використання таких форм роботи на уроках мови допоможе розвинути в кожного учня гнучкість мислення, навчити кожну дитину логічно розмірковувати, нестандартно підходити до розв’язання проблем, думати, самостійно роботи висновки.
Тема. Іменник. Назви істот і неістот.
Мета. Активізувати і розширити знання дітей про лексичне значення іменників; розвивати аналітико-синтетичні можливості; виховувати культуру спілкування.
Хід уроку
I. Організація класу. Хвилина емоційної настроєності. Складання сенкану.
1. Зима.
2. Чарівна, морозяна.
3. Прилинула, засипала, скувала.
4. Я милуюся сніговими самоцвітами.
5. Чарівниця.
II. Ознайомлення з планом уроку.
1. Мовна розминка.
2. «Мозковий штурм» іменника.
3. Робота в парах.
4. Робота в групах.
5. Висновки.
III. Мовна розминка.
Прочитайте слова.
Вставте пропущені букви.
З..ма, бурул..ки, гі..я, зам..тіль.
На які питання відповідають слова?
Назвіть слово, у якому найменше звуків.
Поділіть для переносу слова гілля, бурульки.
або:
На дошці записані речення.
Завдання: визначте, яке речення взяте з тексту (+), яке ні (-).
1+ 3 –
2 – 4 +
Систематичне використання таких форм роботи на уроках мови допоможе розвинути в кожного учня гнучкість мислення, навчити кожну дитину логічно розмірковувати, нестандартно підходити до розв’язання проблем, думати, самостійно роботи висновки.
Тема. Іменник. Назви істот і неістот.
Мета. Активізувати і розширити знання дітей про лексичне значення іменників; розвивати аналітико-синтетичні можливості; виховувати культуру спілкування.
Хід уроку
I. Організація класу. Хвилина емоційної настроєності. Складання сенкану.
1. Зима.
2. Чарівна, морозяна.
3. Прилинула, засипала, скувала.
4. Я милуюся сніговими самоцвітами.
5. Чарівниця.
II. Ознайомлення з планом уроку.
1. Мовна розминка.
2. «Мозковий штурм» іменника.
3. Робота в парах.
4. Робота в групах.
5. Висновки.
III. Мовна розминка.
Прочитайте слова.
Вставте пропущені букви.
З..ма, бурул..ки, гі..я, зам..тіль.
На які питання відповідають слова?
Назвіть слово, у якому найменше звуків.
Поділіть для переносу слова гілля, бурульки.
The online video editor trusted by teams to make professional video in
minutes
© Referats, Inc · All rights reserved 2021