/  
 ДОКУМЕНТІВ 
20298
    КАТЕГОРІЙ 
30
Про проект  Рекламодавцям  Зворотній зв`язок  Контакт 

Шлюзи файлів і друку між NetWare і Windows NT, Детальна інформація

Тема: Шлюзи файлів і друку між NetWare і Windows NT
Тип документу: Реферат
Предмет: Комп`ютерні науки
Автор: фелікс
Розмір: 0
Скачувань: 685
Скачати "Реферат на тему Шлюзи файлів і друку між NetWare і Windows NT"
Сторінки 1   2   3   4   5  
Для активації файлового шлюзу виконаєте наступні дії:

На комп'ютері під управлінням Windows NT Server, який має стати шлюзом, і панелі управління запустіть програму GSNW.

Клацніть на кнопці Gateway у діалоговому вікні Gateway Service for NetWare.

Потім варто створити в складі мережі NetWare ресурс спільного доступу, призначений для клієнтів із мережі Microsoft. Для цього клацніть на кнопці Add у вікні Configure Gateway.

У діалоговому вікні New Share наберіть інформацію, що відноситься до переназначуєтього ресурсу, а потім клацніть на ОК. 13.3 діалоговому вікні New Share наберіть інформацію, що ставиться до переназначает ресурсу, а потім клацніть на ОК.

При цьому система Windows NT Server здійснює підключення до ресурсу, зазначеному в полі Network Path, зв'язує його з відображеним диском, зазначеним у полі Use Drive, і потім створює і мережі Microsoft ресурс спільного доступу з тим ім'ям, що зазначено в полі Share Name.

Якщо підключення не вдасться, про що сигналізує повідомлення Access Denied, надіслане сервером NetWare, то перевірте, чи не були у вікні Configure Gateway помилково введені ім'я і пароль. Якщо усе правильно, то, можливо, у вас немає підхожого бюджету в межах мережі NetWare, або ж ваш бюджет не є членом групи NTGATEWAY. Також можливо, що повноважень персонально вашого бюджету або ж групи NTGATEWAY у цілому недостатньо для звертання до необхідного тому або каталога NetWare.

Призначення допусків до ресурсів шлюзу

Якщо необхідно контролювати доступ користувачів до ресурсів, то до кожного ресурсу під час його створення, або (при необхідності) згодом можна встановити допуски. Допуски до ресурсів шлюзу можна призначати або за допомогою диспечера файлів, або за допомогою служби Gateway Service. З питань роботи з диспечером файлів звертайтеся до відповідного розділу в системному керівництві Windows NT Server System Guide.

Щоб визначити допуски до ресурсу спільного доступу за допомогою Gateway Service, виконаєте такі дії:

Запустіть програму GSNW з панелі управління.

Клацніть на кнопці Gateway у діалоговому вікні Gateway Service for NetWare.

Виділіть ресурс, до якого ви хочете встановити допуски, у списку, що фігурує у вікні Configure Gateway, а потім клацніть на кнопці Permissions. Якщо кнопка Permissions недоступна, то, як видно, шлюз не активний. Якщо відключена опція Enable Gateway, то шлюз варто активувати відповідно до раніше наведених у цій главі інструкціям. У діалоговому вікні Access Through Share Permissions можна надавати допуски новим користувачам і групам, змінювати допуски вже користувачів, що фігурують у списку, нарешті, видаляти групи й окремих користувачів із цього списку.

За допомогою кнопки Add у вікні Access Through Share Permissions можна додати користувача і список користувачів, допущених до ресурсу. У діалоговому вікні Add Users And Groups, у поле List Names From з'являться групи, що існують на комп'ютері або в домені. У межах цього вікна можна виділяти імена окремих користувачів, знаходити їх у складі груп, або ж відшукувати домен, до якого відносяться ті або інші групи або користувачі. Для комп'ютера або домену, за ім'ям якого іде зірочка (*), засвічуються локальні групи. У поле List Names From можна виділити який-небудь інший домен, причому список доменів у цьому вікні приводиться тільки в тому випадку, якщо ваш комп'ютер є членом домену в межах мережі Windows NT. У списку наведені так само домени, із якими у вашого домену встановлені довірчі відношення.

За допомогою кнопки Show Users можна одержати список імен користувачів виділеного комп'ютера або домену.

Щоб переглянути склад групи, виділіть групу і клацніть на кнопці Members. З'явиться діалогове вікно Local Group Membership, у якому перераховані члени груп. Для доменів, керованих Windows NT Server, у списку також фігурують глобальні групи, що входять до складу локальних. Для перегляду списку користувачів, що входять у глобальну групу, у вікні Local Group Membership виділіть ім'я групи і клацніть на кнопці Members. За допомогою кнопки Add того ж вікна можна додати групу в список діалогового вікна Add Users And Groups.

Щоб успішно додати в список групу або користувача, варто знати, до якого домену відноситься бюджет цієї групи або окремого користувача. Для пошуку домену, до котрого ці бюджети належать, серед доменів Windows NT Server варто клацнути на кнопці Search. Коли з'явиться діалогове вікно Find Account, у поле Find User Or Group потрібно набрати ім'я групи або користувача, а також зазначити домени, серед яких варто шукати; потім клацнути на кнопці Search. Щоб включити знайдені бюджети у вікно Add Users And Groups, їх варто виділити в поле Search Results і клацнути на кнопці Add. Можна також набрати їхні імена в поле Add Names.

Щоб додати в список групи або окремих користувачів, виберіть їхні імена в поле Names і клацніть на кнопці Add або двічі клацніть на імені відповідної групи або користувача. Можна також набрати їхні імена в поле Add Names, розділяючи їх крапкою з комою. Якщо бюджет групи або користувача знаходиться не на одному із тих комп'ютерів і не й одному із тих доменів, що перераховані в поле List Names From, то доведеться зазначити явно, де вони знаходяться. Для цього варто набрати ім'я комп'ютера або домену, за яким іде ім'я групи або користувача, відділяючи імена друг від друга оберненою косою рисою, наприклад, sales\anniep. Набирати ім'я можна не чекаючи, поки система Windows NT засвітить існуючі групи в поле Names.

Якщо користувачі або групи добавляються в список допуску, то варто виділити вид допуску з поля Type Of Access; він буде застосований до груп і користувачів, перерахованим у поле Add Names.

Клацніть на кнопці ОК.

*

~\x00BA

E

\x00F0¦

\x00B2

3/4

Сторінки 1   2   3   4   5  
Коментарі до даного документу
Додати коментар