/  
 ДОКУМЕНТІВ 
20298
    КАТЕГОРІЙ 
30
Про проект  Рекламодавцям  Зворотній зв`язок  Контакт 

Про Порядок відшкодування підприємствам, установам та організаціям витрат, пов'язаних з відповідальним зберіганням матеріальних цінностей державного резерву (12.04.2002), Детальна інформація

Тема: Про Порядок відшкодування підприємствам, установам та організаціям витрат, пов'язаних з відповідальним зберіганням матеріальних цінностей державного резерву (12.04.2002)
Тип документу: Реферат
Предмет: Закони України
Автор: Олексій
Розмір: 0
Скачувань: 461
Скачати "Реферат на тему Про Порядок відшкодування підприємствам, установам та організаціям витрат, пов'язаних з відповідальним зберіганням матеріальних цінностей державного резерву (12.04.2002)"
Сторінки 1   2   3   4  
За невиконання або неналежне виконання своїх зобов'язань за цим договором Комітет і зберігач несуть відповідальність згідно із законодавством, зокрема згідно із Законом України "Про Державний матеріальний резерв", іншими актами законодавства.

7. Інші умови

7.1. Усі спори і розбіжності, що виникають під час виконання цього договору та пов'язані з ним, розв'язуються і усуваються в передбаченому законодавством порядку.

7.2. Усі додатки і зміни до цього договору є невід'ємною частиною цього договору, якщо вони підписані повноважними представниками сторін.

7.3. Цей договір набирає чинності з моменту його підписання та діє протягом усього терміну зберігання цінностей.

7.4. Цей договір підписано у двох примірниках (по одному для кожної сторони), які мають однакову юридичну силу.

8. Юридичні адреси та банківські реквізити сторін

Комітет Зберігач _______________________ _______________________ _______________________ _______________________

МП МП

Сторінки 1   2   3   4  
Коментарі до даного документу
Додати коментар