/  
 ДОКУМЕНТІВ 
20298
    КАТЕГОРІЙ 
30
Про проект  Рекламодавцям  Зворотній зв`язок  Контакт 

Контрольна робота з дисципліни "Фінанси підприємств", Детальна інформація

Тема: Контрольна робота з дисципліни "Фінанси підприємств"
Тип документу: Контрольна
Предмет: Економіка
Автор: фелікс
Розмір: 0
Скачувань: 1423
Скачати "Контрольна на тему Контрольна робота з дисципліни "Фінанси підприємств""
Сторінки 1   2   3   4   5   6   7   8  
СТАВКИ ПОДАТКУ.Об`єкти оподаткування, за винятком операцій, звільнених від оподаткування, та операцій, до яких застосовується нульова ставка. оподатковуються за ставкою 20%.

Податок становить 20% бази оподаткування, та додається до ціни товарів (робіт, послуг).

податок за нульовою ставкою обчислюється щодо операцій з:

продажу товарів, що були вивезені (експортовані) платником податку за межі митної території України. У тому числі за нульовою ставкою оподатковуються операції з:

поставки для заправки або постачання морських (океанських) суден, що: використовуються для навігаційної діяльності, перевезення пасажирів або вантажів за плату, іншої комерційної, промислової або риболовецької діяльності, здійснюваної за межами територіальних вод України; використовуються для рятування або надання допомоги у нейтральних або територіальних водах інших країн; входять до складу військово-морських сил України та відправляються за межі територіальних вод України;

поставки для заправки постачання повітряних суден, що:

виконують міжнародні рейси для навігаційної діяльності чи перевезення пасажирів або вантажів за плату;

входять до складу військово-повітряних сил України та відправляються за межі повітряного кордону України;

продожу робіт (послуг), призначених для використання та споживання за межами митної території України.

У тому числі за нульовою ставкою оподатковуються операції з:

надання послуг з передачі авторських прав ліцензій, патентів, прав на використання торгових марок та інших юридичних і екологічних знань, а також обробки даних та інформатики для нерезидентів;

продажу товарів (робіт, послуг) підприємствами роздрібної торгівлі, які розташовані на території України у зонах митного контролю (безмитних магазинах) відповідно до порядку, встановленого Кабінетом Міністрів України;

надання транспортних послуг з перевезення пасажирів та вантажів замежами митного контролю, митного кордону України, а саме :

від пункту за межами державного кордону України до пункту проведення митних процедур з випуску пасажирів або вантажів з-під митного контролю на митну терторію України (включаючи внутрішні митниці); між пунктами поза межами митного кордону України;

продажу вугілля та продуктів його збагачення, вугільних і торфових брикетів і продажу електроенергії.

Продажу газу, імпортованого в Україну.

Операції з надання послуг платником податку, пов`язані з перевезенням пасажирів і вантажів транзитом через територію України, оподатковуються за ставкою 20%.

Законом передбачено пільги на ряд послуг, які надаються в лікувальних закладах, закладах освіти, службах зайнятості, архівних установах, в сферах соціального захисту дітей, людей похилого віку та інвалідів, а також людей, які не мають житла та іншів.

Відповідно до міжнародних стандартів на території України запроваджено спеціальну реєстрацію платників податку на додану вартість в державній податковій адміністрації за місцем знаходження. Кожен платник податку отримує свідоцтво про реєстрацію в якості платника ПДВ та індивідуальний податковий номер. Це дасть можливість створити єдину базу даних платників податку.

Зареєстрований платникПДВ отримує право на складання податкової накладної при продажу товарів, робіт, послуг, незалежно віх їх походження.

Податкова накладна є звітним податковим документом і одночасно розрахунковим документом.

Податкова накладна виписується на кожну повну або часткову поставку товарів (робіт, послуг).

Платники податку повинні зберігати податкові накладні протягом строку, передбаченого законодавством для зобов`язань і сплати податків.

Запроваджено повне відшкодування сум податку, Так у разі, коли за результатами звітнього періоду різниця між загальною сумою податкових зобов`язань, що виникли у зв`язку з будь-яким продажем товарів (робіт, послуг), і сумою податкового кредиту звітного

періоду є від`ємною, то така різниця підлягає відшкодуванню платнику податку з Державного бюджету протягои місяця, наступного за звітним.

АКЦИЗНИЙ ЗБІР.

Акцизний збір, як і ПДВ, належить до непрямих податків і встановлюється на високорентабільні та монопольні товари (продукцію) і включається до ціни товарі (послуг).

Ставки та перелік товарів (послуг) , на які поширється акцизний збір, встановлюються Верховною Радою України.

Сторінки 1   2   3   4   5   6   7   8  
Коментарі до даного документу
Додати коментар