/  
 ДОКУМЕНТІВ 
20298
    КАТЕГОРІЙ 
30
Про проект  Рекламодавцям  Зворотній зв`язок  Контакт 

Інтернет – як інструмент ведення сучасного бізнесу, Детальна інформація

Тема: Інтернет – як інструмент ведення сучасного бізнесу
Тип документу: Реферат
Предмет: Комп`ютерні науки
Автор: Олексій
Розмір: 0
Скачувань: 1087
Скачати "Реферат на тему Інтернет – як інструмент ведення сучасного бізнесу"
Сторінки 1   2   3   4   5  
дослідження конференцій

використання даних опитувань, проведених на інших серверах.

Поряд з перерахованими елементами бізнесу однієї з головних особливостей системи бізнесу в Інтернет є можливість інтерактивної оплати товарів, що дозволяє організовувати інтерактивні магазини безпосередньо в Інтернет і є основою розвитку Інтернет, як глобального інтерактивного електронного ринку.

На сучасний момент реклама в Інтернет використовується російськими компаніями здебільшого як елемент комплексу заходів для створення сприятливого іміджу. Недостатній рівень життя населення і недостатній рівень розвитку комунікацій у Росії не дозволяє використовувати мережа для продажів різних категорій товарів і послуг. У зв'язку з цим має сенс розглядати рекламу в Інтернет саме як заходу, спрямовані на формування позитивно іміджу фірми. У своїй роботі я спробую розглянути основні цілі і задачі рекламної кампанії, проведеної в Інтернет, а також основні використовувані при цьому методи.Рекламна кампанія, проведена в Інтернет. Мети і задачі

Навіщо ж фірмі може знадобитися реклама в Інтернет? Відповідей багато. Однак насамперед така реклама націлена на:

Створення сприятливого іміджу чи фірми товару/послуги.

Забезпечення приступності інформації про чи фірму продукції для сотень мільйонів людей, у тому числі географічно вилучених.

Реалізація всіх можливостей представлення інформації про товар: графіка, звук, анімація, відеозображення і багато чого іншого.

Оперативна реакція на ринкову ситуацію: відновлення даних прайс-листа, інформації про чи фірму товарах, анонс нової продукції.

Продаж продукції через Інтернет — одне віртуальне представництво дозволить Вам не відкривати нових торгових крапок.

Після того, як Ви визначитеся з цілями, необхідно з'ясувати портрет потенційного споживача. Відповісти самі собі на питання: "Що являє собою людину (фірма), якому я хочу продати свій товар/послугу?" Наприклад, відповідь може бути таким: "Моїм потенційним споживачем продукції є західне підприємство, що відноситься до малого чи середнього бізнесу, що торгує антикваріатом", чи "Молоді люди, що бажають провести свою відпустку в підмосковному пансіонаті "Волошка". Цю інформацію про особливості чи людини фірми називають характеристикою потенційного споживача. На основі цих даних можна проводити таргетинг аудиторії.

Не варто думати, що як тільки товар/послуга буде представлений в Інтернет, його відразу куплять. Перш ніж споживач прийде до думки про необхідність покупки, він повинний пройти через ряд стадій ("дозріти"). При підготовці будь-якої рекламної кампанії необхідно виявити маркетингову стадію, на якій знаходиться споживач стосовно товару, тобто необхідно провести дослідження. Після цього Ви зможете визначити, що саме варто починати на ринку, щоб перевести споживача на наступну стадію (див. таблицю).

Назва

стадії Характеристика стадії Рекламні зусилля, необхідні для переходу на цю стадію

Знання Потенційний споживач обізнаний про фірму і її товар, але не володіє ніякими іншими чи знаннями віддає перевагу товару конкурента. Поширення інформації про фірму і її товар, закріплення в уявленні потенційного споживача визначеного іміджу чи фірми товару, зв'язуючи його з фірмовим (товарним) чи знаком найменуванням товару.

Перевага Потенційний споживач віддає перевагу товару конкретної фірми товарам інших фірм. Побудова системи переконливих доказів переваги конкретного товару стосовно товарів конкурентів.

Переко-нання Потенційний споживач віддає перевагу товару конкретної фірми і переконаний, що товар йому дійсно потрібний. Доказова частина будується на переконанні за принципом: "Наш товар не просто краще інших - він потрібний Вам!"

Покупка Потенційний споживач готовий купувати товар, але необхідні відповідні методи стимулювання Усі! Потенційний споживач готовий купити. Але поки його не підштовхнуть чим-небудь, він усе рівно не купить. "30% знижки протягом тільки цього місяця!"При цьому Ви можете використовувати наступні елементи рекламної кампанії: корпоративний Web-сервер, банери, електронна пошта і т.д. Докладніше про їх я розповім у відповідних розділах моєї роботи.

Не треба намагатися змусити потенційного споживача відразу купувати - це нереально. Спочатку за допомогою власних чи притягнутих експертів визначите стадію, на якій він знаходиться. Поступово проведіть його через усі стадії — тоді він нікуди від Вас не дінеться і Ви доможетеся стійких продажів.

Тепер необхідно визначити предмет реклами — чи буде це чи фірма окремий товар. Треба розуміти, що вкладення грошей у рекламу не обов'язково означає прагнення "продати". Іноді метою такого вкладення є "розвиток" іміджу чи фірми товару. Наприклад, вартість фірми Sony значно вище сумарної вартості її приміщень, офісів і устаткування. Якщо Ви захочете купити цю фірму (чи торгову марку), Вам доведеться заплатити велику частину вартості за фірмовий знак і назву — Ви купуєте імідж.

Звідси випливає, що реклама - це не тільки спосіб продати "сьогодні", але ще і спосіб нагромадити капітал у виді торгової марки. В що ж вкладати гроші?

Три методи розвитку фірмового чи товарного іміджу

Total Brand Розвивається тільки імідж фірми, мається на увазі, що в потенційного споживача потрібно сформувати думка: "усе, що продає фірма з такою назвою, має високу якість і прийнятну ціну". Гроші вкладаються в рекламу фірми, у розвиток фірмового знака фірми.

Unique Brand Розвивається імідж "унікального" товару (чи товарної групи), формується унікальний бренд (товарна марка), мається на увазі, що споживачу не Важливо, хто робить такий "чудовий товар". Гроші вкладаються в товар, що розвивається.

Total-unique Brand Об'єднано дві попередні стратегії – розвивається імідж і товару і фірми. При цьому швидкість зростання фірми і брендів взаємозалежна (взаємосповільнена при обмеженості фінансів), тобто існує взаємовплив.Сторінки 1   2   3   4   5  
Коментарі до даного документу
Додати коментар