РПС Східно-поліського району (Житомирська, Київська, Чернігівська області) і характеристика Південно-Західної залізниці, Детальна інформація

РПС Східно-поліського району (Житомирська, Київська, Чернігівська області) і характеристика Південно-Західної залізниці
Тип документу: Курсова
Сторінок: 8
Предмет: Менеджмент
Автор: фелікс
Розмір: 39.1
Скачувань: 1657
За умовами бартеру сільськогосподарськими підприємствами реалізовано за січень-серпень 56% цукру, 53% - насінь соняшнику, 27% - рослинної олії, 24% - зернових культур і картоплі.

За 9 місяців заготівельним організаціям, що переробним підприємствам і безпосередньо споживачам по прямих зв'язках продано худоби і птиці на 28% менше, ніж за той же період минулого року, молока і молочних продуктів - на 38%, яєць - на 33% менше.

Краще ніж торік йде заготівля, кормів. За станом на 29 вересня заготовлено кормів усіх видів на 13% більше, ніж у 1996 році.

2.3 Сфера послуг

Сфера послуг охоплює галузі господарства, що обслуговують населення. Послуги населенню надають як підприємства виробничої, так і невиробничої сфери діяльності. До сфери послуг відносяться житлово-комунальне господарство, побутове обслуговування населення, охорона здоров'я, освіта і культура, транспорт і зв'язок. Для сфери послуг характерні невеликі по розмірах підприємства. Побутове обслуговування нараховує біля 500 видів різноманітних виробничих і невиробничих послуг.

Серед них, приміром, такі, як ремонт і пошив одягу, ремонт взуття, меблів, квартир, прання, хімічна чистка і фарбування одягу, ремонт побутової техніки, теле- і радіоапаратури, ремонт легкових автомобілів і мотоциклів, фотографія, послуги перукарських і т.д.

Перехід до ринкових відносин змінює форму власності. Усе більше з'являється приватних, малих і спільних підприємств у сфері обслуговування. Приватизації піддалися також підприємства торгівлі і громадського харчування. У сфері медичного обслуговування усе більше з'являється госпрозрахункових і приватних клінік. Проте залишається проблема поліпшення медичного обслуговування, профілактики захворювань, створення для населення сприятливих умов для праці й активного відпочинку.

Матеріальна база державного сектора побутового обслуговування, охорони здоров'я, освіти, культури розвинуті недостатньо. Фінансування даних сфер настільки мізерно, а в деяких випадках і цілком відсутнє, що якість обслуговування знаходиться на низькому рівні.

І все ж, незважаючи на гранично низьке фінансування в державному секторі району нараховується біля 60 тисяч лікарняних ліжок, є багато жіночих консультацій, дитячих поліклінік і амбулаторій. Продовжують функціонувати загальноосвітні школи, середні спеціальні навчальні заклади, професійно-технічні училища, Вузи, театри, музеї, бібліотеки.

Без послуг зв'язку неможливе сучасне життя. У регіоні розвинуто поштовий і телеграфний зв'язок; міжнародний, міський і сільський телефонний зв'язок; телебачення і радіомовлення.

2.4 Транспорт

(

,

\x0600\x00F0

o

o

u

:

¤

\x0153

A

Транспорт - це специфічна галузь матеріального виробництва і сфери обслуговування. Результатом його роботи є перевезення вантажів і людей. У регіоні розвинуто такі види транспорту: залізничний, автомобільний, повітряний, річковий.

Так, у Житомирській області нараховується 8,2 тис.км автодоріг, у тому числі з твердим покриттям - 7,6 тис.км. Є аеропорт у місті Житомирі. Протяжність залізничних ліній галузі складає 1 тис.км. Залізничні вузли знаходяться в Житомирі, Коростені, Бердичеві, Новоград-Волинському і Овручі.

Протяжність автодоріг у Київській області складає 7760 км, у тому числі з твердим покриттям – 7489 км. Розвинуто судноплавство по Дніпру, Десні, частково по Тетереву. Є аеропорти міжнародного значення: Бориспіль і Жуляни. Велика протяжність залізниці (880 км), із залізничними вузлами в Києві, Фастові, Миронівці.

Чернігівська область має 6,8 тис.км автодоріг, у тому числі з твердим покриттям - 5,9 тис.км. Протяжність залізничних колій суспільного користування складає 892 км. Залізничні вузли розташовані в Ніжині, Бахмачі, Чернігові, Прилуках. У Чернігові є аеропорт. У області розвинуте судноплавство по Дніпру, Десні, Сожу.

Проте, через умови що склалися на Україні, регіон, незважаючи на все різноманіття транспорту, відчуває нестачу перевезень. Так, робота автомобільного транспорту значно ускладнилася через нестачу пально-мастильних матеріалів. Спостерігається постійне подорожчання вартості вантажних і пасажирських перевезень. Це призвело до скорочення пасажирських перевезень у порівнянні з 1992 роком на 27,5%.

Річковий транспорт має нестачу в сезонності функціонування. Формування ринкових відносин призвело до того, що річфлот практично не діє, маючи щомісячні збитки. Таку ж кризу переживає й повітряний транспорт. Дорожнеча перевезень цим видом транспорту значно знизила вантажообіг і пасажирообіг на внутрішніх рейсах. Стан трохи рятують міжнародні перевезення в країни далекого і ближнього зарубіжжя.

Розділ 3 Характеристика Південно-Західної залізниці.

The online video editor trusted by teams to make professional video in minutes